Trwa ładowanie...
d1u1mva

Mary-Kate Olsen i Olivier Sarkozy rozwodzą się. Podano przyczynę

17 lat różnicy między Mary-Kate Olsen i Olivierem Sarkozym okazało się zbyt dużą różnicą. Para poróżniła się w kwestii pracy i rodziny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mary-Kate Olsen i Olivier Sarkozy rozwodzą się
Mary-Kate Olsen i Olivier Sarkozy rozwodzą się (East News)
d1u1mva

Mary-Kate i Ashley Olsen to bez wątpienia najpopularniejsze bliźniaczki na świecie. Po burzliwej karierze kobiety wycofały się z show-biznesu, aby skupić się na sobie. Później znowu zrobiło się głośno o Mary-Kate ze względu na jej kontrowersyjny związek z o 17 lat starszym Olivierem Sarkozym. Mężczyzna jest bratem byłego prezydenta Francji.

Po trzech latach znajomości Olsen i Sarkozy postanowili sformalizować związek podczas kameralnej uroczystości w ich nowojorskiej rezydencji. Niestety, wiele wskazuje na to, że uczucie między nimi wygasło. Według TMZ, 33-latka wniosła o rozwód.

Jakie są przyczyny rozwodu? Daily Mail donosi, że Sarkozy nie chciał mieć żony, która będzie pracowała. 50-letni francuski finansista chciałby mieć "żonę pozostającą w domu". Podobno mężczyzna nie rozumie zamiłowania 33-letniej partnerki do mody.

d1u1mva

ZOBACZ: Dagmara Kaźmierska "Królowa życia": Kiedyś byłam sprzątaczką

"Mary-Kate jest niezwykle pracowita i skoncentrowana na swojej działalności. Jej harmonogram pracy jest zdyscyplinowany" - mówi informator Daily Mail o byłej dziecięcej gwiazdce, która wraz z siostrą bliźniaczką Ashley założyła luksusowe marki The Row i Elizabeth And James, a także tańsze linie Olsenboye i StyleMint.

"Jest typem osoby, która nigdy nie narzekałaby na 12-godzinny dzień pracy. Olivier nigdy nie zrozumiał jej pasji. Chciałby mieć żonę pozostającą w domu" - czytamy dalej.

d1u1mva

Przeczytaj: Mary-Kate Olsen chciała natychmiastowego rozwodu. Sąd nie poszedł jej na rękę

Podobno para poróżniła się też w kwestii potomstwa.

"Kilka lat temu urodzenie dziecka nie było priorytetem dla Mary-Kate. To się zmieniło".

Z kolei Olivier Sarkozy, który ma już dwóch dorosłych synów, nie chciał zakładać rodziny z młodszą żoną. Mary-Kate postanowiła wnieść sprawę o rozwód już w kwietniu. Wówczas postępowanie wstrzymano ze względu na pandemię koronawirusa.

d1u1mva

Podziel się opinią

Share

d1u1mva

d1u1mva