Trwa ładowanie...

Marynarka Natalii Nykiel wywołała medialną dyskusję. Wiemy, ile kosztowała

Występ Natalii Nykiel to jeden z najgorętszych tematów ostatniego sylwestra. Udało się nam dowiedzieć, ile kosztował strój, który oburzył Ziemca i Pawłowicz.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Marynarka Natalii Nykiel wywołała medialną dyskusję. Wiemy, ile kosztowałaŹródło: Youtube.com
d2hgane
d2hgane

Natalia Nykiel wystąpiła w marynarce z wizerunkiem Matki Boskiej. Przyciągnęła nią uwagę, ale i sprowadziła na siebie ostrą krytykę ze strony Krzysztofa Ziemca i Krystynę Pawłowicz. Dziennikarz napisał na Twitterze: "Szkoda, że niektórzy chcąc się wyróżnić, wciąż sięgają po prostackie sposoby, kpiąc z uczuć wielu innych”.

Zaś w obronie piosenkarki zaś stanął m.in. jezuita krakowski, o. Krzysztof Mądel, z Towarzystwa Jezusowego. Napisał na swoim profilu na Twitterze: "Prostactwo nie polega na tym, że ktoś lepiej lub gorzej utożsamia się z najświętszą Panienką, tylko na tym, że ktoś innym odmawia prawa do takich utożsamień, a nadto nazywa ich prostakami". Sama zainteresowana jednak sprawy nie skomentowała. Zamieściła jedynie na Instagramie zdjęcia, na których prezentuje krytykowaną marynarkę.

Nie da się ukryć, że jest to jedna z najszerzej omawianych ostatnio w mediach stylizacji. Jak udało się nam dowiedzieć, strój jest dziełem współpracującej z Nykiel stylistki, Iwony Starki Łęczyckiej. Dowiedzieliśmy się także, że marynarka, która wzbudziła takie zainteresowanie, kosztowała ok. 25 tys. zł.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2hgane
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2hgane