Trwa ładowanie...
d1mpa33

Marzena Rogalska wspiera WOŚP. "Dobro wraca"

Dziennikarka TVP otwarcie popiera działalność Jurka Owsiaka. Oprócz przekazania osobistego podarku na aukcję charytatywną, zaangażowała się też w inny sposób.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marzena Rogalska w "Pytaniu na śniadanie" wspomniała o WOŚP.
Marzena Rogalska w "Pytaniu na śniadanie" wspomniała o WOŚP. (ONS.pl)
d1mpa33

Marzena Rogalska jest jedną z najbardziej lubianych prowadzących "Pytania na śniadanie". Sympatię widzów zaskarbiła sobie naturalnością, poczuciem humoru i energią.

Dziennikarka wielokrotnie angażowała się w akcje charytatywne. Od lat wspiera też WOŚP. W tym roku nie mogło być inaczej.

Zobacz: Marzena Rogalska: "płakałam, gdy słuchałam żony prezydenta Gdańska i jego starszej córki"

Marzena Rogalska przekazała na rzecz fundacji Jurka Owsiaka trylogię swojego autorstwa. Ochotnik może wylicytować książki: "Wyprzedaż snów", "Gra w kolory" i "Druga miłość" z autografami gwiazdy oraz odebrać je osobiście z jej rąk.

d1mpa33

Ponadto dziennikarka niedzielne popołudnie spędziła na odczytywaniu bajek dla małych wolontariuszy WOŚP w Warszawie.

Marzena Rogalska podzieliła się tymi informacjami na Instagramie. Napisała, że "pomaganie jest cool" i "dobro wraca". W odpowiedzi otrzymała słowa uznania od fanów. "Dziękuję za słówko w Pnś" - napisała internautka. Dziennikarka wspomniała dzisiaj o finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Orkiestry na antenie TVP2 w programie “Pytanie na śniadanie”. To cenny gest, zwłaszcza że jeden z dzisiejszych gości, który miał przypiętą naklejkę WOŚP, nie został dopuszczony do głosu.

Reakcje fanów na poparcie Rogalskiej dla WOŚP. Instagram.com
Reakcje fanów na poparcie Rogalskiej dla WOŚP.

Jak widać również po przykładzie Marty Żmudy Trzebiatowskiej, można współpracować z TVP i przyznawać się do wspierania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

d1mpa33

Podziel się opinią

Share

d1mpa33

d1mpa33