Trwa ładowanie...

Marzena Rogalska wspiera WOŚP. "Dobro wraca"

Dziennikarka TVP otwarcie popiera działalność Jurka Owsiaka. Oprócz przekazania osobistego podarku na aukcję charytatywną, zaangażowała się też w inny sposób.

Marzena Rogalska wspiera WOŚP. "Dobro wraca"Źródło: ONS.pl
d23rm93
d23rm93

Marzena Rogalska jest jedną z najbardziej lubianych prowadzących "Pytania na śniadanie". Sympatię widzów zaskarbiła sobie naturalnością, poczuciem humoru i energią.

Dziennikarka wielokrotnie angażowała się w akcje charytatywne. Od lat wspiera też WOŚP. W tym roku nie mogło być inaczej.

Zobacz: Marzena Rogalska: "płakałam, gdy słuchałam żony prezydenta Gdańska i jego starszej córki"

Marzena Rogalska przekazała na rzecz fundacji Jurka Owsiaka trylogię swojego autorstwa. Ochotnik może wylicytować książki: "Wyprzedaż snów", "Gra w kolory" i "Druga miłość" z autografami gwiazdy oraz odebrać je osobiście z jej rąk.

d23rm93

Ponadto dziennikarka niedzielne popołudnie spędziła na odczytywaniu bajek dla małych wolontariuszy WOŚP w Warszawie.

Marzena Rogalska podzieliła się tymi informacjami na Instagramie. Napisała, że "pomaganie jest cool" i "dobro wraca". W odpowiedzi otrzymała słowa uznania od fanów. "Dziękuję za słówko w Pnś" - napisała internautka. Dziennikarka wspomniała dzisiaj o finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Orkiestry na antenie TVP2 w programie “Pytanie na śniadanie”. To cenny gest, zwłaszcza że jeden z dzisiejszych gości, który miał przypiętą naklejkę WOŚP, nie został dopuszczony do głosu.

Reakcje fanów na poparcie Rogalskiej dla WOŚP. Instagram.com
Reakcje fanów na poparcie Rogalskiej dla WOŚP. Źródło: Instagram.com

Jak widać również po przykładzie Marty Żmudy Trzebiatowskiej, można współpracować z TVP i przyznawać się do wspierania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

d23rm93
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d23rm93