Trwa ładowanie...
mateusz banasiuk

Mateusz Banasiuk pochwalił się siostrzenicą. Pokazał, jak wyrosła

Aktor "Barw szczęścia" uchodzi za bardzo rodzinną osobę. Niedawno spędzał czas ze swoimi siostrami oraz ich pociechami. Jedna z nich skończyła właśnie 15 lat. Gwiazdor porównał ich wspólne zdjęcia z teraz i sprzed kilku lat.

Share
Mateusz Banasiuk pochwalił się siostrzenicą. Pokazał, jak wyrosła
Źródło: ONS
dkijeel

Mateusz Banasiuk nie kryje się ze swoim życiem prywatnym, ale też nie ma potrzeby dzielić się nim na okładkach gazet. Aktor od kilku lat pozostaje z związku z Magdaleną Boczarską. Razem wychowują ich syna, niespełna 3-letniego Henryka.

Ale gwiazdor nie zapomina też o innych członkach rodziny. Pomiędzy różnymi, zawodowymi obowiązkami w teatrze, na planie filmów i seriali zawsze znajduje czas dla najbliższych.

Zobacz: Gwiazdy zdecydowały się na zagraniczne wakacje mimo pandemii

Mateusz Banasiuk opublikował na Instagramie zdjęcie z rodzinnej uroczystości. Jego siostrzenica świętowała 15. urodziny. Zgrabna nastolatka otrzymała od wujka bukiet białych kwiatów.

dkijeel

- Szok! Ta dziewczyna, moja siostrzenica kończy dziś 15 lat. Gdyby nie dzieci, miałbym wrażenie, że czas stoi w miejscu. Ale to jak rosną, jak dojrzewają, uświadamia mi, jak życie pędzi! - napisał w poście.

Aktor porównał fotkę nastolatki ze zdjęciem sprzed 6 lat, gdy kibicowała mu za kulisami "Tańca z gwiazdami". Mateusz Banasiuk brał udział w 2. edycji show Polsatu, w której zajął 4. miejsce. Dziewczyna oczywiście znacznie wyrosła, teraz jest już prawie wzrostu znanego wujka. Ale wciąż ma w sobie naturalny czar.

dkijeel

Podziel się opinią

Share
dkijeel
dkijeel