Trwa ładowanie...
dwl74kt

Mateusz z Fit Lovers nagrał piosenkę. Fani są zaskoczeni

Youtuberzy tworzący muzykę nie są wcale niczym zadziwiającym. Ich piosenki pojawiają się w sieci jak grzyby po deszczu. W trend ten wpisał się również Mateusz z Fit Lovers, którego utwór – „El Wariatka” pojawił się w sieci.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mateusz z Fit Lovers nagrał piosenkę.
Mateusz z Fit Lovers nagrał piosenkę. (ONS.pl)
dwl74kt

Trend na tworzenie muzyki przez youtuberów pojawił się już jakiś czas temu i w zasadzie trwa do dziś. W ten sposób wylansowało się kilu raperów, a niektórzy zweryfikowali opinie dotyczące swojego talentu. Wszystko wskazuje jednak na to, że twórczość internetowych gwiazd będzie pojawiać się w dalszym ciągu. Swoich sił w muzyce postanowił spróbować także Mateusz z Fit Lovers, który nagrał piosenkę "El Wariatka”.

„El Wariatkę” Mateusz stworzył dla Pameli – swojej ukochanej. „Ona zrobiła w moim sefcu product placement, ej, teraz serce moje jest zajętym miejscem, siedzę obok i oddycham jej powietrzem, ej, ona jak latawiec puszczony na wietrze” - to zaledwie fragment piosenki. Fani są zachwyceni nową drogą, którą podąża Mateusz - "Jestem w szoku. To było naprawdę el wariato", "Mega dobre!”, "Dobra muza, będzie z tego hit", "Mati masz świetny głos" - pisali obserwatorzy pary.

Wam też, podobnie jak fanom, podoba się piosenka Mateusza z Fit Lovers?

dwl74kt

Podziel się opinią

Share

dwl74kt

dwl74kt