placeholder_1dxggf

Mąż sprawił Młynarskiej niezwykły prezent. Tego się nie spodziewała

Niebawem gwiazda poprowadzi nowy program na antenie TVN Style. Jej partner, Przemysław Schmidt zadbał o to, by porządnie odpoczęła, zanim będzie musiała sprostać nowym wyzwaniom zawodowym.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agata Młynarska
Agata Młynarska (ONS.pl)
placeholder_1dxggf

Agata Młynarska przechodziła ostatnio trudny okres. Niedawno z powodu problemów zdrowotnych wylądowała w szpitalu. Gwiazda cierpi na nieswoiste zapalenie jelit, które nie sposób do końca wyleczyć. Gdy poczuła się już nieco lepiej, wybrała się wraz z siostrą na krótkie wakacje do Grecji. Jednak nie była to jedyna podróż, którą odbyła w ostatnim czasie. Sporą niespodziankę sprawił dziennikarce ukochany.

- Powiedział, że jadą na urodziny przyjaciela. Okazało się, że te urodziny odbędą się... we Włoszech, a ich pobyt potrwa tydzień! - wyznała znajoma gwiazdy w "Rewii".

placeholder_1dxggf

Młynarska mogła złapać trochę sycylijskiego słońca. Była zachwycona pomysłem Schmidta.

- Agata bardzo była wdzięczna Przemkowi za tę wycieczkę. Na każdym kroku podkreślała, jaką jest szczęściarą, że na niego trafiła. Wszystko zaplanował pod jej kątem. Taki mąż to skarb! - dodało źródło gazety.

Niedawno gwiazda przeszła do TVN Style. Wszyscy liczą, że jej nowy program "Eks-tra zmiana" stanie się dużym hitem. Dziennikarka będzie pomagać kobietom, które się rozwiodły. Będziecie oglądać?

placeholder_1dxggf
placeholder_1dxggf
placeholder_1dxggf
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

placeholder_1dxggf