WP

Zarząd spółki Wirtualna Polska Media S.A., wydawca serwisu „gwiazdy.wp.pl” przeprasza Panią Annę Samusionek za publikację informacji bezprawnie naruszających jej dobra osobiste w wydaniach serwisu „gwiazdy.wp.pl”, jakie ukazały się w okresie od dnia 2 września 2013 r. do dnia publikacji niniejszych przeprosin.

Zarząd spółki Favore.pl sp. z o.o., przeprasza Panią Annę Samusionek za publikację informacji bezprawnie naruszających jej dobra osobiste w wydaniach serwisu „nocoty.pl”, jakie ukazały się w okresie od dnia 2 września 2013 r. do dnia publikacji niniejszych przeprosin.

Mąż sprawił Młynarskiej niezwykły prezent. Tego się nie spodziewała

Niebawem gwiazda poprowadzi nowy program na antenie TVN Style. Jej partner, Przemysław Schmidt zadbał o to, by porządnie odpoczęła, zanim będzie musiała sprostać nowym wyzwaniom zawodowym.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agata Młynarska
Agata Młynarska (ONS.pl)
WP

Agata Młynarska przechodziła ostatnio trudny okres. Niedawno z powodu problemów zdrowotnych wylądowała w szpitalu. Gwiazda cierpi na nieswoiste zapalenie jelit, które nie sposób do końca wyleczyć. Gdy poczuła się już nieco lepiej, wybrała się wraz z siostrą na krótkie wakacje do Grecji. Jednak nie była to jedyna podróż, którą odbyła w ostatnim czasie. Sporą niespodziankę sprawił dziennikarce ukochany.

- Powiedział, że jadą na urodziny przyjaciela. Okazało się, że te urodziny odbędą się... we Włoszech, a ich pobyt potrwa tydzień! - wyznała znajoma gwiazdy w "Rewii".

WP

Młynarska mogła złapać trochę sycylijskiego słońca. Była zachwycona pomysłem Schmidta.

- Agata bardzo była wdzięczna Przemkowi za tę wycieczkę. Na każdym kroku podkreślała, jaką jest szczęściarą, że na niego trafiła. Wszystko zaplanował pod jej kątem. Taki mąż to skarb! - dodało źródło gazety.

Niedawno gwiazda przeszła do TVN Style. Wszyscy liczą, że jej nowy program "Eks-tra zmiana" stanie się dużym hitem. Dziennikarka będzie pomagać kobietom, które się rozwiodły. Będziecie oglądać?

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP