Trwa ładowanie...
d15p96e

Meghan cieszy się ostatnimi chwilami przed porodem. Ale jej plan może się nie powieść

Księżna Meghan prawdopodobnie jest już po pierwotnym terminie rozwiązania. Specjaliści twierdzą, że w jej wieku to duże ryzyko. Poród domowy może okazać się pobożnym życzeniem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Księżna Meghan i książę Harry czekają na swoje pierwsze dziecko
Księżna Meghan i książę Harry czekają na swoje pierwsze dziecko (East News)
d15p96e

Kilka miesięcy temu Meghan zdradziła, że ma wyznaczony termin porodu na koniec kwietnia. To oznacza, że "powinna" urodzić lada dzień i właściwie jest już po terminie. Lekarz specjalista w wypowiedzi dla "The Sun" zauważa, że u matek w tym wieku (księżna ma 37 lat) bezpieczniej jest wywołać poród. Jeśli rzeczywiście lekarze tak zdecydują, księżna Sussex będzie musiała urodzić w szpitalu, a nie w domu jak - rzekomo - planowała. W domu (właściwie w pałacu) rodziła niegdyś królowa Elżbieta.

Oczywiście kobiecie towarzyszy wtedy cały zespół specjalistów. Między bajki można włożyć plotki o tym, że Meghan ma towarzyszyć tylko doula (kobieta bez wykształcenia medycznego, która zapewnia emocjonalne i merytoryczne wsparcie kobiecie podczas porodu).

Zobacz także: Księżna Kate i książę William nie mogą się rozwieść? "Etykieta królewska im na to nie pozwoli"

Według informatorów "The Mirror" Meghan czuje się dobrze i cieszy się ostatnimi dniami bez maluszka na świecie. Przyjmuje najbliższą rodzinę, w pobliżu ma swoją mamę, Dorię, która już drugi tydzień pomieszkuje u swojej córki i zięcia. Gdy małe Baby Sussex będzie na świecie, na pewno przyda się babcia!

   WP Gwiazdy Exclusive
(WP Gwiazdy Exclusive)
d15p96e

Podziel się opinią

Share
d15p96e
d15p96e