Trwa ładowanie...
depycnc

Meghan i Harry spotkali jego byłą dziewczynę. Książę nie potrafił się zachować

Wydawało się, że książę Harry ma luźne podejście do dawnych związków. Byłe dziewczyny były nawet gośćmi na jego ślubie z Meghan Markle. Tym bardziej dziwi, że gdy ostatnio spotkał jedną ze swoich sympatii, zachował się niegrzecznie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Harry udawał, że nie zna swojej byłej
Harry udawał, że nie zna swojej byłej (East News)
depycnc

Meghan i Harry wyjechali na kilka dni do Amsterdamu, gdzie brali między innymi udział w ekskluzywnej imprezie organizowanej przez Nicka Jonasa.

Para była również widziana w jednej z restauracji. Nieoczekiwanie dla Harry'ego doszło tam do spotkania z Jenną Coleman. Książę zauroczył się piękną Brytyjką w 2015 roku podczas Audi Polo Challenge. Szybko złapali świetny kontakt, ale ich związek nie potrwał długo. W tym samym czasie Jenną był zainteresowany aktor, Tom Hughes. Coleman ostatecznie wybrała jego i odrzuciła zaloty Harry'ego.

depycnc

Podczas wizyty w Amsterdamie Harry zupełnie ją zignorował.

- Harry musiał przejść obok Jenny, aby dotrzeć do stolika, przy którym czekała na niego Meghan. To było dla niego bardzo niezręczne. Patrzył przed siebie i udawał, że nie widzi Coleman. Meghan przez cały czas była uśmiechnięta, ale Harry ewidentnie czuł się nieswojo. Powiedział wszystkim "cześć", ale do Jenny nawet się nie przyznał i na nią nie spojrzał - czytamy w "Vanity Fair".

Co sądzicie o takim jego zachowaniu?

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

Nie masz czasu ani ochoty na gotowanie? Zamawiaj bez wychodzenia z domu i przy okazji oszczędzaj, wybierając stronę pizzaportal kod.

depycnc

Podziel się opinią

Share

depycnc

depycnc