Trwa ładowanie...
d2bfusf

Meghan i Harry spotkali jego byłą dziewczynę. Książę nie potrafił się zachować

Wydawało się, że książę Harry ma luźne podejście do dawnych związków. Byłe dziewczyny były nawet gośćmi na jego ślubie z Meghan Markle. Tym bardziej dziwi, że gdy ostatnio spotkał jedną ze swoich sympatii, zachował się niegrzecznie.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Harry udawał, że nie zna swojej byłej
Harry udawał, że nie zna swojej byłejŹródło: East News
d2bfusf

Meghan i Harry wyjechali na kilka dni do Amsterdamu, gdzie brali między innymi udział w ekskluzywnej imprezie organizowanej przez Nicka Jonasa.

Para była również widziana w jednej z restauracji. Nieoczekiwanie dla Harry'ego doszło tam do spotkania z Jenną Coleman. Książę zauroczył się piękną Brytyjką w 2015 roku podczas Audi Polo Challenge. Szybko złapali świetny kontakt, ale ich związek nie potrwał długo. W tym samym czasie Jenną był zainteresowany aktor, Tom Hughes. Coleman ostatecznie wybrała jego i odrzuciła zaloty Harry'ego.

d2bfusf

Podczas wizyty w Amsterdamie Harry zupełnie ją zignorował.

- Harry musiał przejść obok Jenny, aby dotrzeć do stolika, przy którym czekała na niego Meghan. To było dla niego bardzo niezręczne. Patrzył przed siebie i udawał, że nie widzi Coleman. Meghan przez cały czas była uśmiechnięta, ale Harry ewidentnie czuł się nieswojo. Powiedział wszystkim "cześć", ale do Jenny nawet się nie przyznał i na nią nie spojrzał - czytamy w "Vanity Fair".

Co sądzicie o takim jego zachowaniu?

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

Nie masz czasu ani ochoty na gotowanie? Zamawiaj bez wychodzenia z domu i przy okazji oszczędzaj, wybierając stronę pizzaportal kod.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2bfusf

Podziel się opinią

Share
d2bfusf
d2bfusf