Trwa ładowanie...
d1efr9w

Meghan i Harry złożyli życzenia Kate. A komentarze? Świat stanął na głowie

Harry i Meghan bohaterami wielkiej afery. Wycofują się z królewskiego dworu, a w internecie huczy od komentarzy. Najgłośniej przebijają się te, które po części odnoszą się do urodziny księżnej Kate.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Księżna Kate nie ma powodów do świętowania
Księżna Kate nie ma powodów do świętowania (Getty Images)
d1efr9w

Harry i Meghan zrobili Kate nie lada prezent. Księżna Kate 9 stycznia obchodziła 38. urodziny. Raczej nie ma co mówić o "świętowaniu" w cieniu burzy, którą wywołali szwagier z żoną. Złożyli proste życzenia, czym wywołali falę jadowitych komentarzy.

Zobacz: Królowa Elżbieta rozczarowana postawą wnuka

Według medialnych doniesień nikt w Pałacu Buckingham nie wiedział, co szykują Harry i Meghan. Podobno ich decyzja spotkała się z furią królowej i sporym niezadowoleniem księcia Karola i Williama. Zastanawiające jest i to, że państwo Sussex nie przemyśleli, że raptem dzień później urodziny obchodzi Kate.

d1efr9w

To nietaktowne zagranie spotyka się teraz z ostrą reakcją internautów. Dawno nie widzieliśmy aż takiej fali nienawistnych komentarzy.

Na instagramowym profilu Pałacu Kensington opublikowano urodzinową fotkę Kate z życzeniami. Harry i Meghan na swoim profilu nie zająknęli się (przynajmniej do późnego popołudnia) o urodzinach księżnej. Skomentowali za to jej zdjęcie.

Skromne "życzymy wszystkiego najlepszego" tylko podgrzało i tak trudną do zniesienia atmosferę.

W mig pod komentarzem Susseksów pojawiło się ponad tysiąc odpowiedzi.

d1efr9w

Większość z nich jest tak ostra, że moderatorzy będą musieli zarwać noc. Czytamy, że Meghan i Harry są zdrajcami i że zawiedli całą Wielką Brytanię.

"Wstydźcie się", "Judasze!", "Mam nadzieję, że Kate nie ogląda dziś telewizji i tych wszystkich doniesień o Harrym" - takich opinii jest mnóstwo.

Internauci pod jednym zdjęciem Kate rozstrzygają o polityce międzynarodowej i relacjach rodzinnych Windsorów. Wypraszają Meghan z Wielkiej Brytanii i modlą się o spokój dla Kate i jej rodziny. Spodziewaliście się, że temat wywoła tak potężne poruszenie?

PRZECZYTAJ TEŻ: Meghan odegrała już rolę życia. Na powrót do kariery aktorskiej jest raczej za późno

d1efr9w

Podziel się opinią

Share

d1efr9w

d1efr9w