ycipk-3mklm0

Meghan Markle ma drobne kłopoty w ciąży. Księżna Diana borykała się z tym samym

Kilka tygodni temu Pałac Kensignton poinformował o ciąży Meghan Markle. Okazuje się, że księżna ma drobne kłopoty. Wielbiciele królewskiego dworu od razu wiedzieli, o co chodzi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Meghan Markle
Meghan Markle (East News, Fot: East News)
ycipk-3mklm0

Odkąd świat obiegła radosna nowina o tym, że Harry i Meghan spodziewają się dziecka, wszystkie oczy zwrócone są na brzuszek księżnej. Teraz jednak fani martwią się o stan jej zdrowia. I jak się okazuje, mają ku temu niemałe powody.

Meghan to wzór do naśladowania dla wielu kobiet. Odkąd wstąpiła do rodziny królewskiej, stała się dla wielu z nich modową inspiracją. Ponadto zawsze była bardzo szczupła. I nawet teraz, kiedy jest w ciąży, nie dopatrzymy się u niej zbędnych kilogramów.

ycipk-3mklm0

Fani brytyjskiej pary książęcej martwią się jednak, że Meghan jest za chuda jak na swój stan. Dodatkowo jej ciążowy brzuszek rośnie bardzo wolno. W mediach społecznościowych trwają spekulacje, co może jej dolegać.

Jak się okazuje, podobnie było z księżną Dianą. Zawsze była bardzo szczupła, a kiedy tylko zaszła w ciążę, jeszcze bardziej znikała w oczach. Mówiło się nawet, że cierpi na bulimię.

I choć do tej pory najbliżsi Meghan mówili, że księżna Sussex czuje się bardzo dobrze, a dziecko rozwija się prawidłowo, to jednak te informacje nie uspokoiły jej wielbicieli.

Jak myślicie, co może dolegać Meghan?

ycipk-3mklm0
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3mklm0

ycipk-3mklm0
ycipk-3mklm0