Trwa ładowanie...
dbxmnp5

Meghan Markle ma sobowtóra w Australii. Ludzie ciągle ją zaczepiają na ulicy

Bianca Burgdorf to 29-letnia trenerka personalna, która mogłaby zarabiać jako dublerka Meghan Markle. Kiedy tylko o księżnej robi się głośniej w mediach, Burgdorf jest zaczepiana przez nieznajomych, którzy biorą ją za członkinię rodziny królewskiej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Meghan Markle "sprawiła", że australijska trenerka jest zaczepiana przez nieznajomych
Meghan Markle "sprawiła", że australijska trenerka jest zaczepiana przez nieznajomych (Instagram.com)
dbxmnp5

Burgdorf przyznała w "Daily Mail", że bardzo długo nie miała pojęcia o istnieniu Meghan Markle. Dopiero, gdy Amerykanka w 2011 r. dołączyła do obsady serialu "Suits", bliscy Bianki zwrócili uwagę, że dziewczyna jest bardzo podobna do wschodzącej gwiazdy telewizji.

Obejrzyj: Krupińska: "Meghan Markle pokazała prawdziwą kobietę po porodzie"

Życie Meghan Markle zmieniło się w 2018 r., gdy stanęła na ślubnym kobiercu z księciem Harrym. To wydarzenie wpłynęło także na codzienność trenerki personalnej z Australii, która zaczęła być zaczepiana na ulicy przez nieznajomych, a w sklepach czuła na sobie wzrok gapiów.

dbxmnp5

Zobacz także: Brat księżnej Kate chciał zarobić na dziecku Meghan Markle i księcia Harry'ego

Burgdorf przyznała, że gdy media zaczynają częściej pokazywać księżną Meghan, ludzie z jej rodzinnego Melbourne zaczepiają ją na ulicy nawet kilka razy w tygodniu. Wielu z nich musi się upewnić, czy to na pewno nie żona księcia Harry'ego. Inni po prostu mówią jej, że jest niesamowicie podobna do Meghan Markle.

29-letnia matka, która właśnie spodziewa się drugiego dziecka, podchodzi do tego z humorem i uważa, że porównywanie jej do "pięknej i inteligentnej księżnej" jest zaszczytem.

- Bardzo mi to schlebia, bo ją podziwiam – mówiła Burgdorf w wywiadzie. – Jest piękną i niesamowitą kobietą. Uwielbiam to, co sobą reprezentuje i myślę, że każda kobieta mogłaby brać z niej przykład i ją podziwiać.

dbxmnp5

Podziel się opinią

Share

dbxmnp5

dbxmnp5