Trwa ładowanie...
d3gfzvm

Brat księżnej Kate chciał zarobić na dziecku Meghan Markle i księcia Harry'ego

James Middleton podpadł rodzinie królewskiej. Zarzucono mu, że chce się wybić na synku Meghan Markle i księcia Harry'ego. Mało tego, brat księżnej Kate zdradził płeć malucha, zanim jeszcze przyszło na świat.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
James Middleton podpadł rodzinie księżnej Kate
James Middleton podpadł rodzinie księżnej Kate (Getty Images)
d3gfzvm

O rodzinie Meghan Markle powiedziano już naprawdę wiele. W większości były to krytyczne komentarze. Najgłośniej mówiło się o ojcu aktorki, Thomasu Markle, który nie popiera jej związku z Harrym. Filmowiec chętnie wypowiada się w prasie na temat córki i z nieskrywaną radością krytykuje jej poczynania. Sytuacji nie poprawiła też wymiana korespondencji między Meghan a jej ojcem, która nieoczekiwanie wyciekła do mediów.

Jak się okazuje, nie tylko w rodzinie księżnej Sussex znajduje się czarna owca. Rolę tę w familii księżnej Kate pełni jej brat. James Middleton właśnie podpadł na królewskim dworze i póki co żadne tłumaczenia na nic się zdają.

James Middleton - kim jest?

James Middleton jest najmłodszy z trójki rodzeństwa. Posiada udziały w kilku prężnie rozwijających się firmach, m.in. produkującej pianki czy też zestawy do pieczenia na specjalne okazje. Jakiś czas temu przyznał, że zmagał się z głęboką depresją, o której sam przez dłuższy czas nawet nie wiedział. Przez niezdiagnozowaną wówczas chorobę miał poważne problemy z sercem i cierpiał na bezsenność. Gdy w końcu zwrócił się po pomoc do lekarzy, stwierdzono u niego nie tylko ciężki przypadek depresji, ale także ADD - zespół zaburzeń koncentracji uwagi (pochodna ADHD).

d3gfzvm

James Middleton zdradził tajemnicę Meghan i Harry'ego

Teraz o Jamesie Middletonie znów jest głośno. Wszystko dlatego, że kilka dni przed narodzinami dziecka Meghan i Harry'ego wysłał do swoich klientów ofertę prowadzonych przez siebie usług. Z pewnością nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie jeden szczegół. W mailu nawiązał do "royal baby" i przy okazji ujawnił światu jego płeć.

W tytule napisał: "Boy, oh boy - that was a suprise!" ("Chłopcze, oj chłopcze - to była niespodzianka!"). A w dalszej części: "Każdy rodzic zasługuje na to, aby ich mały książę lub księżniczka zostali obsypani kolorowym konfetti. Świętujcie i pogratulujcie im, wysyłając coś nieco innego".

Brytyjska prasa przekonuje, że na królewskim dworze zawrzało. Nierozsądne działanie Middletona nazwano wprost: chciał zarobić na małym Archiem.

- Trochę za dużo powiedziane, że zarabiamy. Powiedziałbym, że świętujemy - bronił się brat księżnej Kate. Wierzycie mu?

d3gfzvm

Podziel się opinią

Share
d3gfzvm
d3gfzvm