Trwa ładowanie...
d1tf661

Odmieniona Meghan Markle znowu przemówiła

Księżna Sussex, żona księcia Harry'ego, była mówcą podczas szczytu liderów "Girl Up", ruchu podkreślającego i wspierającego wpływ dziewcząt i kobiet na walkę z nierównościami i niesprawiedliwością społeczną.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Meghan Markle podczas swojego wystąpienia filmowana była na tle pustej ściany. Podkreśla się pewność, z jaką przemawiała księżna
Meghan Markle podczas swojego wystąpienia filmowana była na tle pustej ściany. Podkreśla się pewność, z jaką przemawiała księżna
d1tf661

Podczas szczytu, który w tym roku w całości odbywa się wirtualnie, przemawiać będzie także Michelle Obama czy Priyanka Chopra Jonas.

Meghan w swojej ośmiominutowej przemowie poruszyła temat rasizmu i nierówności wobec prawa. Podkreśliła, jak ważny udział w publicznej debacie ma głos kobiet i zachęciła, by ten głos nie ustawał.

"Będziemy was dopingować wraz z moim mężem Harrym i synkiem Archiem" - dodała.

d1tf661

Całość zobaczycie tutaj:

To kolejne wystąpienie Meghan. Kilka dni temu wspólnie z mężem dyskutowali z młodymi liderami ze Zjednoczonego Królestwa, jeszcze wcześniej Markle połączyła się zdalnie z absolwentami swojej uczelni.

d1tf661

Media podkreślają, że widoczna jest pewność siebie księżnej. Widać, że ścieżka mówcy motywacyjnego, którą jakiś czas temu obrała, naprawdę jest jej powołaniem. Księżna Sussex mówi z dużą pewnością i zaangażowaniem.

Nie umknęło uwadze jej fanów, że zmienił się także wizerunek żony księcia. Jej włosy są dłuższe i prostsze niż kiedykolwiek. Nosi też mocniejszy makijaż, niż pozwalała jej dotąd dworska etykieta.

Jak Meghan ukrywała pierwszą ciążę? Teraz będzie jej łatwiej

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1tf661

Podziel się opinią

Share
d1tf661
d1tf661