Trwa ładowanie...
d1e4k1v

Meghan Markle ruszyła z nową inicjatywą. Poprosiła fanów o pomoc

Meghan Markle poprosiła fanów na Instagramie o przysługę. Chce, by pomogli jej wskazać godnych kandydatów do obserwowania na profilu książęcej pary.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
import zajawki do CR
import zajawki do CR (East News, Fot: Rose Braverman)
d1e4k1v

Meghan Markle ruszyła z nową inicjatywą. Poprosiła fanów o pomoc

Meghan Markle i książę Harry na swoim wspólnym profilu na Instagamie poprosili fanów, by zasugerowali im wartościowych ludzi oraz organizacje, które powinni obserwować w mediach społecznościowych.

Każdego miesiąca książęca para dodaje do obserwowanych 15 użytkowników. Z kolei ich profil śledzi już ponad 9 milionów obserwujących.

d1e4k1v

“Każdego miesiąca obserwujemy zupełnie inne profile, by podkreślić wybitne jednostki lub organizacje, które robią niesamowite rzeczy dla swojego środowiska i całego świata. Prosimy, żebyście dawali własne sugestie w komentarzach: ludzi, którzy was inspirują; organizacje wykonujące wspaniałą pracę, a także polecali konta, które motywują do bycia lepszym człowiekiem” - oznajmiła Markle.

Meghan Markle przez ostatnie siedem miesięcy przygotowywała się do roli redaktor naczelnej wrześniowego wydania brytyjskiego “Vogue’a”. Jego tytuł będzie brzmieć “Forces For Change”, który ma promować m.in. wspomniana akcja w mediach społecznościowych.

Na okładce wrześniowego numeru znajdą się zdjęcia piętnastu inspirujących kobiet. Był to wybór księżnej Sussex, która sama nie zgodziła się wystąpić na pierwszej stronie. Dużo mówi się o tym, że Meghan Markle przeprowadziła wywiad z byłą pierwszą damą Stanów Zjednoczonych, Michelle Obamą. Księżna Sussex przygotowała również list do czytelników. Wspomniała między innymi o ciąży i narodzinach synka, Archiego Harrisona.

d1e4k1v

Podziel się opinią

Share
d1e4k1v
d1e4k1v