Trwa ładowanie...
d31sn09

Meghan Markle uda się na grób księżnej Diany. Towarzyszyć jej będą książę Harry i Archie

Meghan Markle zamierza udać się w “emocjonalną pielgrzymkę”. Księżna Sussexu odwiedzi miejsce spoczynku księżnej Diany.
Share
Meghan Markle uda się na grób księżnej Diany. Towarzyszyć jej będą książę Harry i Archie
Źródło: Facebook.com
d31sn09

Książę Harry bardzo żałuje, że Meghan Markle nie zdążyła poznać swojej teściowej. Księżna Sussexu jednak zamierza udać się w “emocjonalną pielgrzymkę” na grób księżnej Diany.

Książęca para wraz ze swoim synem Archiem zamierzają wybrać się do Althorp, rodowego gniazda księżnej Diany w Northamptonshire. Pielgrzymka ma odbyć się w 22. rocznicę jej śmierci. Z nieoficjalnych informacji wynika, że będzie to pierwsza wizyta Markle w tym miejscu.

Swego czasu Książę Harry wraz ze swoim bratem Księciem William mieli zwyczaj odwiedzać Althorp dwa razy do roku - 1 lipca w dzień urodzin matki, a także 31 sierpnia w rocznicę jej śmierci.

d31sn09

Gdy Harry oświadczał się Meghan w 2017 r., dał jej zrobiony na zamówienie pierścionek, w którym znajdowały się dwa diamenty z kolekcji jubilerskiej swojej matki.

- Nie miałam okazji poznać jego mamy, dlatego bardzo się cieszę, że jest również ona jest tego częścią - powiedział Meghan Markle w jednym z wywiadów po zaręczynach.

- Jestem pewien, że moja mama zaprzyjaźniłaby się z Meghan - dodał Harry.

Książęca para oddała ostatnio hołd Dianie na swoich mediach społecznościowych, publikując jej ulubiony cytat.

d31sn09

“Rób dla innych coś dobrego bez oczekiwania na nagrodę. Niech wystarczy ci świadomość, że ktoś kiedyś zrobi to samo dla ciebie”.

d31sn09

Podziel się opinią

Share
d31sn09
d31sn09