Trwa ładowanie...
dwt32v9

Meghan miała doprowadzić Kate do łez. Pałac zabrał głos

Nic tak nie nakręca zainteresowania mediów jak spór między znanymi osobami. A jeśli skonfliktowane są najbardziej znane księżne na świecie, to dzień bez publikacji na ten temat wydaje się stracony. Zdaje się, że Pałac Kensington postanowił przerwać ten ciąg i w końcu zabrał głos w sprawie Kate i Meghan.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Konflikt księżnej Meghan i księżnej Kate wydaje się nakręcany przez media
Konflikt księżnej Meghan i księżnej Kate wydaje się nakręcany przez media (East News)
dwt32v9

"Nie spędzą razem świąt", "Meghan i Harry wyprowadzają się przez Kate i Williama", "Meghan doprowadziła Kate do łez" - to tylko niektóre z nagłówków, które obiegły cały świat. Od dłuższego czasu mówi się o konflikcie między księżną Kate a księżną Meghan. Nikt co prawda nie wyjaśnił, na jakim polu miałoby dochodzić między nimi do kłótni, ale ponoć panie nie mogą przebywać w swoim towarzystwie.

Najwięcej emocji wzbudziła historia z okresu przed ślubem Meghan i Harry'ego. Kate była na przymiarkach sukienki ze swoją córką, księżniczką Charlotte. Meghan miała być niemiła dla przyszłej szwagierki i doprowadzić ją do łez.

dwt32v9

Dziennikarze brytyjskiego "The Mirror" po opublikowaniu artykułu o tym wydarzeniu otrzymali oficjalne stanowisko Pałacu Kensington w tej sprawie.

- To się nigdy nie wydarzyło - brzmi treść pisma.

Co więcej, okazuje się, że książęce pary spędzą razem Boże Narodzenie w Bucklebury, gdzie dołączy do nich mama Meghan. Czyżby wszystkie informacje o wzajemnej niechęci można było wsadzić między bajki?

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

dwt32v9

Podziel się opinią

Share
dwt32v9
dwt32v9