Trwa ładowanie...

Meghan miała doprowadzić Kate do łez. Pałac zabrał głos

Nic tak nie nakręca zainteresowania mediów jak spór między znanymi osobami. A jeśli skonfliktowane są najbardziej znane księżne na świecie, to dzień bez publikacji na ten temat wydaje się stracony. Zdaje się, że Pałac Kensington postanowił przerwać ten ciąg i w końcu zabrał głos w sprawie Kate i Meghan.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Meghan miała doprowadzić Kate do łez. Pałac zabrał głosŹródło: East News
d2gsznh
d2gsznh

"Nie spędzą razem świąt", "Meghan i Harry wyprowadzają się przez Kate i Williama", "Meghan doprowadziła Kate do łez" - to tylko niektóre z nagłówków, które obiegły cały świat. Od dłuższego czasu mówi się o konflikcie między księżną Kate a księżną Meghan. Nikt co prawda nie wyjaśnił, na jakim polu miałoby dochodzić między nimi do kłótni, ale ponoć panie nie mogą przebywać w swoim towarzystwie.

Najwięcej emocji wzbudziła historia z okresu przed ślubem Meghan i Harry'ego. Kate była na przymiarkach sukienki ze swoją córką, księżniczką Charlotte. Meghan miała być niemiła dla przyszłej szwagierki i doprowadzić ją do łez.

Dziennikarze brytyjskiego "The Mirror" po opublikowaniu artykułu o tym wydarzeniu otrzymali oficjalne stanowisko Pałacu Kensington w tej sprawie.

d2gsznh

- To się nigdy nie wydarzyło - brzmi treść pisma.

Co więcej, okazuje się, że książęce pary spędzą razem Boże Narodzenie w Bucklebury, gdzie dołączy do nich mama Meghan. Czyżby wszystkie informacje o wzajemnej niechęci można było wsadzić między bajki?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2gsznh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2gsznh