Trwa ładowanie...
d30m5w7

Michał Figurski na Instagramie wydał specjalne oświadczenie dotyczące alimentów

Michał Figurski na instagramowym profilu rozwiał wszelkie wątpliwości dotyczące płacenia alimentów na córkę. Zobaczcie, co dziennikarz muzyczny napisał.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Michał Figurski wydał specjalne oświadczenie na Instagramie
Michał Figurski wydał specjalne oświadczenie na Instagramie (WP.PL)
d30m5w7

Ostatnio w mediach pojawiły się informacje dotyczące Michała Figurskiego oraz płacenia alimentów na 16-letnią córkę, którą ma z byłą żoną Odetą Moro. Dziennikarz muzyczny w długim poście na Instagramie rozwiał wszelkie wątpliwości w tej sprawie. Oto całe oświadczenie Michała Figurskiego:

"Nawiązując do pojawiających się w ostatnich dniach w mediach informacji na mój temat, chciałbym wyjaśnić, iż zasądzenie ode mnie alimentów na rzecz mojej córki miało miejsce w okresie, gdy moje zarobki wielokrotnie przewyższały obecne dochody, a mój stan zdrowia pozwalał osiągać wpływy pozwalające na swobodne regulowanie ww. zobowiązań alimentacyjnych.

Ze względu na zmiany, jakie zaszły w moim życiu, dwa lata temu zwróciłem się do Sądu z prośbą o zrewidowanie moich możliwości zarobkowych i wydatków, jakie ponoszę obecnie na moje utrzymanie (zwielokrotnionych znacznymi kosztami leczenia i rehabilitacji) i córki, która pozostaje na moim utrzymaniu ze względu na nieprzerwany stosunek rodzinny i wychowawczy.

d30m5w7

Mimo korzystnej dla mnie decyzji Sądu moja była małżonka (twierdząc, iż koszty utrzymania naszego wspólnie wychowywanego szesnastoletniego dziecka wynoszą miesięcznie wielokrotność średniego krajowego wynagrodzenia), po raz kolejny wbrew sądowym decyzjom wnosiła o podniesienie ustalonych sądownie zobowiązań, których chcę podkreślić, NIGDY NIE UNIKAŁEM. Po rozpatrzeniu możliwości finansowych obojga rodziców Sąd podtrzymał postanowienie zabezpieczające obniżenie alimentów.

Dziwnym trafem, pomimo zamkniętych drzwi rozprawy - kilka dni po wyroku stała się ona bezprawnie nagłośniona w mediach, czyniąc mnie winnym zarzutów, które nigdy nie miały miejsca, szkalując moje dobre imię jako ojca i odbierając należny szacunek i spokój mojej rodziny. Pragnę też nadmienić, iż moja była małżonka nigdy nie regulowała za mnie żadnych należności kredytowych ani rachunków i nigdy, wbrew doniesieniom medialnym, nie pozostawałem w żadnym stopniu na jej utrzymaniu.

Wszystkie media i osoby zaangażowane w dalsze akcje dewaluowania mojej osoby oraz angażowanie w tę sprawę moich dzieci poprzez publikowanie niesprawdzonych i nieprawdziwych informacji są proszone o zaprzestanie owego procederu. W przeciwnym razie będę zmuszony podjąć zdecydowane kroki prawne.

Z poważaniem,

d30m5w7

Michal Figurski"

d30m5w7

Podziel się opinią

Share
d30m5w7
d30m5w7