Trwa ładowanie...
d4axhg9

Michał Figurski przegrał walkę o alimenty. Była żona dostanie wszystko?

Michał Figurski i Odeta Moro znowu spotkali się w sądzie. Dziennikarz wystąpił o zmniejszenie alimentów na córkę. Sędzia wydał już wyrok.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Michał Figurski próbował płacić mniejsze alimenty na córkę
Michał Figurski próbował płacić mniejsze alimenty na córkę (ONS.pl)
d4axhg9

Michał Figurski to znany dziennikarz radiowy i telewizyjny, który w 2002 r. ożenił się z Odetą Moro. Para doczekała się córki Soni (ur. 2003). Małżeństwo Michała Figurskiego i Odety Moro nie przetrwało jednak próby czasu. Para rozstała się w 2014 r., a dziennikarz zaczął płacić alimenty na Sonię.

Niestety, w 2015 r. Michał Figurski miał wylew. Był to wynik źle leczonej cukrzycy. W sprawę zaangażowała się była żona Figurskiego, która pomagała zbierać pieniądze na przeszczep nerki i trzustki. Operacja przebiegła szczęśliwie, jednak dziennikarz nadal miał kłopoty.

Michał Figurski zdecydował się pozwać Odetę Moro o zmniejszenie alimentów na córkę. Dziennikarze "Twojego Imperium" dowiedzieli się, że sprawa ciągnęła się przez półtora roku. W ubiegłym tygodniu zapadł wyrok, a była żona Figurskiego wyszła z sali sądowej zadowolona.

d4axhg9

Odeta Moro w rozmowie z pismem przyznała: - Dziś postawiliśmy z Michałem kropkę nad i. Dla mnie sprawa jest zamknięta. Nie będę się odwoływać, wyrok mieści się w granicach, które wyznaczyłam.

Michał Figurski ONS.pl
Michał Figurski (ONS.pl)

Co sądzicie o tej odpowiedzi? Trzeba przyznać, że w czasie, kiedy Michał był chory, Odeta stanęła na wysokości zadania. Też tak uważacie?

d4axhg9

Podziel się opinią

Share
d4axhg9
d4axhg9