Trwa ładowanie...

Michał Figurski przegrał walkę o alimenty. Była żona dostanie wszystko?

Michał Figurski i Odeta Moro znowu spotkali się w sądzie. Dziennikarz wystąpił o zmniejszenie alimentów na córkę. Sędzia wydał już wyrok.

Michał Figurski przegrał walkę o alimenty. Była żona dostanie wszystko?Źródło: ONS.pl
d1st44y
d1st44y

Michał Figurski to znany dziennikarz radiowy i telewizyjny, który w 2002 r. ożenił się z Odetą Moro. Para doczekała się córki Soni (ur. 2003). Małżeństwo Michała Figurskiego i Odety Moro nie przetrwało jednak próby czasu. Para rozstała się w 2014 r., a dziennikarz zaczął płacić alimenty na Sonię.

Niestety, w 2015 r. Michał Figurski miał wylew. Był to wynik źle leczonej cukrzycy. W sprawę zaangażowała się była żona Figurskiego, która pomagała zbierać pieniądze na przeszczep nerki i trzustki. Operacja przebiegła szczęśliwie, jednak dziennikarz nadal miał kłopoty.

Michał Figurski zdecydował się pozwać Odetę Moro o zmniejszenie alimentów na córkę. Dziennikarze "Twojego Imperium" dowiedzieli się, że sprawa ciągnęła się przez półtora roku. W ubiegłym tygodniu zapadł wyrok, a była żona Figurskiego wyszła z sali sądowej zadowolona.

Odeta Moro w rozmowie z pismem przyznała: - Dziś postawiliśmy z Michałem kropkę nad i. Dla mnie sprawa jest zamknięta. Nie będę się odwoływać, wyrok mieści się w granicach, które wyznaczyłam.

Michał Figurski ONS.pl
Michał Figurski Źródło: ONS.pl

Co sądzicie o tej odpowiedzi? Trzeba przyznać, że w czasie, kiedy Michał był chory, Odeta stanęła na wysokości zadania. Też tak uważacie?

d1st44y
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1st44y