Trwa ładowanie...
d2rb9id

Michał Koterski i Marcela Leszczak rozstali się na dobre

Kawa na ławę? Wiele na to wskazuje. Po miesiącach perypetii rodem z telenoweli wygląda na to, że Marcela nie jest już narzeczoną Michała Koterskiego. Zdradziła się w komentarzach, zasypywana pytaniami przez obserwatorów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Koterski i Leszczak definitywnie się rozstali
Koterski i Leszczak definitywnie się rozstali (ONS.pl)
d2rb9id

Marcela Leszczak i Michał Koterski byli zdecydowanie jedną z ciekawszych par w polskim show-biznesie. Michał mówił o Marceli w samych superlatywach, dziękując jej często za to, że dzięki niej po części wyszedł z nałogu i naprawił swoje życie. Gdy urodził się im syn - Fryderyk - mówili zgodnie, że jest "darem od Boga". Potem się wszystko posypało.

Zobacz: Misiek Koterski: "Nasz synek nie był planowany. To dar od Boga"

Od kilku miesięcy pojawiały się plotki, że między narzeczonymi nie dzieje się najlepiej. Marcela publikowała smutne wpisy, z których można było wnioskować, że drogi jej i Michała rozeszły się. Leszczak w jednym z komentarzy w mediach społecznościowych wyjawiła prawdę, potwierdzając rozstanie.

d2rb9id

Tyle, że potem pojawiły się wpisy Michała, które sugerowały co innego. Można się było pogubić w tej układance. Ale wygląda na to, że teraz sprawa jest już jasna. Na powrót nie ma szans.

Marcela opublikowała zdjęcie, do którego pozuje nago. Jeden z użytkowników zapytał, czy narzeczony nie jest zazdrosny. Modelka odpowiedziała na zaczepkę:

- "Nie mam narzeczonego". Dodała jeszcze: - "Teraz Frysio jest najważniejszym mężczyzną na świecie".

Dawni partnerzy układają sobie życie osobno. Marcela ostatnio chwaliła się nowym mieszkaniem, za to Michał urodziny (przypadają 29 grudnia) spędził w Medjugorje.

d2rb9id

Internauci pod ostatnim wpisem Marceli na Instagramie pytają śmiało, dlaczego jednak nie stanie przed ołtarzem. "Wydawał się taki zakochany, piosenki na festiwalach wyśpiewywał... Ach, Ci faceci" - czytamy.

Czy teraz przyjdzie czas, by opowiadać o tym, co ich poróżniło?

Zagłosuj na najlepszy polski film!

Zobacz także: Ewelina Lisowska w bikini. Piosenkarka pokazała odważne zdjęcia

Zobacz także: Kinga Rusin pisze do Andrzeja Dudy: "Oczekuję publicznego potępienia przez Pana praktyk TVP"

d2rb9id

Podziel się opinią

Share
d2rb9id
d2rb9id