Trwa ładowanie...
d4b9w5w

Michał Koterski zerwał z nałogiem. Twierdzi, że to zasługa Matki Boskiej

Michał Koterski wrócił z Bośni i Harcegowiny, gdzie przebywał w miejscu objawienia Matki Boskiej. W magiczny sposób wpłynęło to na styl życia aktora.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Michał Koterski zmienia swoje życie.
Michał Koterski zmienia swoje życie. (ONS.pl)
d4b9w5w

Michał Koterski przywitał nowy rok na pielgrzymce. Udał się do miejscowości Medjogurie, gdzie powierzył w modlitwie swoje troski oraz intencje jego fanów.

Celebryta od jakiegoś czasu nie kryje się ze swoją wiarą. Pozytywnie wypowiadał się o księżach. Mimo zmian światopoglądowych wciąż żyje bez ślubu z matką swojego syna, Marcelą Leszczak.

Michał Koterski świętował niedawno 40. urodziny. Z tej okazji sprawił sobie niecodzienny prezent - rzucił palenie. Zapewnia, że w walce z nałogiem pomaga mu wstawiennictwo Matki Boskiej.

d4b9w5w

- Matka Boża zrobiła mi prezent na urodziny, bo wiecie byłem w Medjugorie, miejscu objawienia Matki Boskiej i tam sobie oddałem po 25 latach palenie i po prostu poszło, poszło do nieba. Już jestem szczęśliwym człowiekiem - wyznał na Insta Story.

Aktor już dostrzega zalety tego rozwiązania. - Nie śmierdzę przy moim Frysiu (syn Fryderyk - przyp. red.), nie śmierdzę w mojej furce - wymienił.

Oby udało mu się wytrwać w tym postanowieniu. Życzymy powodzenia!

d4b9w5w

Podziel się opinią

Share
d4b9w5w
d4b9w5w