Trwa ładowanie...
d324105

Michał Malitowski i Yuliya Phillips już po ślubie. Panna młoda pokazuje zdjęcia z ceremonii

Michał Malitowski i Yuliya Phillips są kilka dni po ślubie. Obecnie są w podróży poślubnej, ale to nie zaszkodzi, by pokazać fanom zdjęcia z ceremonii. Tancerka pokazała m.in. swoją suknię ślubną i miejsce, gdzie się zakochani pobrali.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Michał Malitowski jest już po ślubie
Michał Malitowski jest już po ślubie (East News)
d324105

Michał Malitowski i Yuliya Phillips pobrali się w poniedziałek 6 stycznia. Nie są ze sobą nawet pół roku. Ich ślub tym bardziej może zaskakiwać, ponieważ tancerz przez ostatnie 17 lat był związany z Joanną Leunis i nic nie wskazywało na to, by ten związek miał się rozpaść. Znalazł jednak szczęście u boku kobiety, która zrozumiała jego problemy i walkę z depresją.

Para w tej chwili stara się cieszyć wspólnie spędzanym czasem. Aktualnie zakochani są w trakcie podróży poślubnej, ale to nie przeszkodziło australijskiej tancerce, żeby pochwalić się zdjęciami z ceremonii ślubnej.

ZOBACZ TEŻ: Z tymi co się znają - Elvin Flamingo

Tancerka pokazała się m.in. w sukni ślubnej. Była nieco prześwitująca, ale nie odsłaniała za dużo. Całość dopełniał bardzo długi welon. Ceremonia odbyła się w Australii. Na szczęście wszystko odbyło się bez problemów i z dala od groźnych pożarów, jakie nawiedzają kontynent w ostatnim czasie. Panna młoda pokazała też ogromny tort, który był cały pokryty biała polewą.

d324105

Śmiało mogą uznać wydarzenie za udane. Nam pozostaje im życzyć wszystkiego dobrego.

Instagram.com
Instagram.com
Instagram.com
Instagram.com
Instagram.com
d324105

Podziel się opinią

Share

d324105

d324105