Trwa ładowanie...
d4jttbd

Michał Malitowski z żoną w luksusowej podróży poślubnej. Pokazali pierwsze zdjęcia

Początek roku przyniósł dość niespodziewane wieści o ślubie Michała Malitowskiego. Juror "Tańca z gwiazdami" poślubił ukochaną Yuliyę Phillips po zaledwie kilku miesiącach znajomości. Teraz para chwali się miesiącem miodowym w Australii.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Michał Malitowski spędzają beztroski czas w Australii
Michał Malitowski spędzają beztroski czas w Australii (Instagram.com)
d4jttbd

W 2019 roku Michał Malitowski rozstał się ze swoją długoletnią partnerką i przyznał do przebytej depresji. Jednocześnie przedstawił światu nową ukochaną, Yuliyę Phillips.

Chyba nikt nie spodziewał się, że po zaledwie kilku miesiącach związku zdecydują się na ślub. Ceremonia odbyła się 6 stycznia w Australii. Państwo Malitowscy pochwalili się relacją w sieci.

Teraz postanowili uchylić rąbka tajemnicy ze swojej podróży poślubnej. Michał i Yuliya celebrują pierwsze dni małżeństwa w Australii. Nie brakuje zdjęć z plaży oraz z prywatnego jachtu, gdzie szampan leje się strumieniami.

d4jttbd

Warto dodać, że momencie, gdy nowożeńcy korzystają z uroków Australii, kraj walczy z pożarami. Cały świat mobilizuje się, by pomóc mieszkańcom w walce z żywiołem, który pochłonął już hektary kontynentu, pozbawiając życia zwierzęta i ludzi.

Instagram.com
Instagram.com
Instagram.com
d4jttbd

Podziel się opinią

Share

d4jttbd

d4jttbd