Trwa ładowanie...
d1vqlpn

Michał Malitowski o walce z depresją: Naprawdę byłem rozłożony

Michał Malitowski, juror "Tańca z Gwiazdami", zdecydował się na odważne wyznanie. Tancerz cierpiał na depresję i sięgnął po fachową pomoc.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Michał Malitowski i Joanna Leunis razem zdobywali taneczne szczyty
Michał Malitowski i Joanna Leunis razem zdobywali taneczne szczyty (Facebook.com)
d1vqlpn

Michał Malitowski, wieloletni juror "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami", wyznał, że okres życia, w którym się znalazł, nie należy do najłatwiejszych. Tancerz zdradził, że rozpadł się jego związek, co przypłacił depresją.

- Miałem bardzo ciężki okres w pierwszym półroczu, przechodziłem przez depresję, naprawdę byłem rozłożony. Więc być tutaj, wśród moich przyjaciół, wśród uczestników jest naprawdę super - wyznał w rozmowie z serwisem jastrzabpost.pl.

ZOBACZ WIDEO: Mąż Rubik o relacjach z byłą żoną: "jestem dumny, że nie rozstaliśmy się w gniewie"

Michał ma świadomość, że ma dla kogo żyć i wrócić do pełni sił psychicznych. To, co pomogło mu w ostatnich miesiącach, to kontakt z córką, która jest miłością jego życia. Juror stara się również, aby rozstanie przebiegło w możliwie łagodny sposób.

d1vqlpn

Zobacz też: Michał Malitowski opublikował zdjęcie z córką. Nie wspomniał o rozstaniu z partnerką

- To jest bardzo ciężkie. Na razie skupiam się na tym, żeby mieć jak najlepszy kontakt z moją córką. A jest ciężko. Jak każde rozstanie jest ciężkie. Próbujemy rozstać się w zgodzie.

Jednocześnie też wykorzystuje wszystkie możliwe sposoby na powrót do zdrowia. Przyjaciele i rodzina to tylko jeden ze sposobów, by poczuć się lepiej. Korzysta również z pomocy lekarzy i farmaceutyków.

- Są lekarze, nie możemy wstydzić się mówić o tym. Ja tak zrobiłem. Otworzyłem się, poszedłem do lekarzy. Są od tego leki, są przyjaciele, jest rodzina i bez tego się nie da - powiedział tancerz.

d1vqlpn

Zobacz też: Michał Malitowski: depresja miała nie być jedynym powodem rozwodu. Nowe doniesienia

Joanna Leunis, partnerka Michała jako pierwsza zdecydowała się napisać prawdę na temat swojego związku. Niedługo później oświadczenie wydał też Michał. Partnerzy przez wiele lat świetnie dogadywali się na parkiecie i w domowym zaciszu. Razem zdobywali taneczne szczyty, wspólnie wychowywali córeczkę.

d1vqlpn

Podziel się opinią

Share

d1vqlpn

d1vqlpn