Trwa ładowanie...

Michał Malitowski: depresja miała nie być jedynym powodem rozwodu. Nowe doniesienia

Michał Malitowski po 17 latach rozstał się z żoną. Gdy Joanna Leunis wydała oświadczenie na ten temat, fani tanecznej pary byli bardzo zdziwieni. Teraz okazuje się, że powodem rozwodu Malitowskiego może być nie tylko depresja, na którą chorował choreograf.

Michał Malitowski: depresja miała nie być jedynym powodem rozwodu. Nowe doniesieniaŹródło: ONS.pl
d463v2m
d463v2m

Michał Malitowski rozwodzi się z żoną. Joanna Leunis jako pierwsza zdecydowała się na swoim instagramowym profilu napisać prawdę na temat swojego związku. Niedługo później oświadczenie wydał też Malitowski. Partnerzy przez wiele lat świetnie dogadywali się na parkiecie i w domowym zaciszu. Razem zdobywali taneczne szczyty, wspólnie wychowywali córeczkę. Wydawało się, że ich życie to pełnia szczęścia. Okazało się, że na idealnym wizerunku są rysy. Leunis napisała o rozwodzie, ale to Malitowski dodał co nieco na temat powodów rozstania.

Pisał o chorobie - depresji. "Ostatnie miesiące nie były dla mnie łatwe. Chorowałem, cierpiałem na depresję, coraz trudniej było mi odnaleźć się w otaczającej mnie rzeczywistości. Dziś, dzięki wspaniałym lekarzom, czuję, że wróciłem do zdrowia. Pomogli mi bliscy, rodzina i przyjaciele.

Myślę, że każda choroba umacnia w prawdziwej miłości i przyjaźni, ale również pogłębia dystans, zrywa słabe więzi, przynosi rozczarowania co do zachowania tych, którym dotąd ufało się najbardziej.

d463v2m

Podjąłem trudną decyzję o rozstaniu się z moją wieloletnią partnerką życiową, taneczną i zawodową Joanną Leunis. Za nami wiele zwycięstw i porażek, przed nami wciąż największe wyzwanie, jakim jest wychowanie córki".

Agnieszce Hyży marzy się udział w "Tańcu z gwiazdami"?: "Chciałabym, ale fizycznie chyba nie dałabym rady"

Według magazynu "Na Żywo" zły stan zdrowia Malitowskiego to nie wszystko, co wpłynąć miało na związek pary.

d463v2m

- Michał jest pracoholikiem, stale kursuje między Hongkongiem, gdzie ma swoją szkołę tańca, a Polską - mówił informator pisma.

Podobno zapracowany Malitowski jest już związany z nową partnerką. Plotki pojawić miały się w kręgu tancerzy, którzy twierdzą, że Michał spotyka się z młodą, atrakcyjną kobietą.

Po wpisie dotyczącym problemów ze zdrowiem i kłopotów z małżeństwem tancerz otrzymał wsparcie od swoich fanów. W ostatnim wpisie bardzo za nie podziękował.

Michał Malitowski po przerwie spowodowanej kontuzją wrócił do pracy w telewizji - znów jest jurorem w programie "Taniec z gwiazdami". Nowa edycja rusza 13 września.

Joanna Leunis i Michał Malitowski - para się rozwodzi ONS.pl
Joanna Leunis i Michał Malitowski - para się rozwodzi Źródło: ONS.pl
d463v2m
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d463v2m