ycipk-1n28jo

Michał Malitowski potwierdza rozstanie z żoną. Przyznał się do choroby

Juror “Tańca z gwiazdami” rozwodzi się. Michał Malitowski w szczerym wyznaniu opowiedział o swoich problemach zdrowotnych i życiowych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Leunis i Michał Malitowski byli parą przez 17 lat
Joanna Leunis i Michał Malitowski byli parą przez 17 lat (Forum)
ycipk-1n28jo

Wielokrotny mistrz Polski i świata w tańcu towarzyskim w ostatnich miesiącach wycofał się z życia publicznego. Nie wystąpił w wiosennej edycji “Tańca z gwiazdami” tłumacząc się poważną kontuzją.

Michał Malitowski postanowił wyjaśnić swoim fanom na Instagramie przyczyny jego wycofania. Mężczyzna wyznał, że cierpi na depresję. Jest pod opieką lekarzy i powoli wraca do zdrowia.

Choroba obnażyła siłę jego relacji z przyjaciółmi i rodziną. Po 17 latach związku z tancerką Joanną Leunis para postanowiła się rozstać. Oznacza to także koniec ich relacji zawodowej.

ycipk-1n28jo

"Doświadczyliśmy razem wielu zwycięstw i porażek i wciąż mamy przed sobą największe wyzwanie, jakim jest wychowanie naszej córki" - napisał na Instagramie.

Michał Malitowski dodał, że to 3-letnia córka Lia daje mu największą siłę do walki z depresją. "To dla niej chciałbym świata, w którym osoby chore nie są wykluczone" - wyznał.

Od 13 września ponownie będziemy mogli zobaczyć go w roli jurora programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami".

ycipk-1n28jo
Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1n28jo

ycipk-1n28jo
ycipk-1n28jo