Trwa ładowanie...
d3afbx6

Michał Malitowski potwierdza rozstanie z żoną. Przyznał się do choroby

Juror “Tańca z gwiazdami” rozwodzi się. Michał Malitowski w szczerym wyznaniu opowiedział o swoich problemach zdrowotnych i życiowych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Leunis i Michał Malitowski byli parą przez 17 lat
Joanna Leunis i Michał Malitowski byli parą przez 17 lat (Forum)
d3afbx6

Wielokrotny mistrz Polski i świata w tańcu towarzyskim w ostatnich miesiącach wycofał się z życia publicznego. Nie wystąpił w wiosennej edycji “Tańca z gwiazdami” tłumacząc się poważną kontuzją.

Michał Malitowski postanowił wyjaśnić swoim fanom na Instagramie przyczyny jego wycofania. Mężczyzna wyznał, że cierpi na depresję. Jest pod opieką lekarzy i powoli wraca do zdrowia.

Choroba obnażyła siłę jego relacji z przyjaciółmi i rodziną. Po 17 latach związku z tancerką Joanną Leunis para postanowiła się rozstać. Oznacza to także koniec ich relacji zawodowej.

"Doświadczyliśmy razem wielu zwycięstw i porażek i wciąż mamy przed sobą największe wyzwanie, jakim jest wychowanie naszej córki" - napisał na Instagramie.

d3afbx6

Michał Malitowski dodał, że to 3-letnia córka Lia daje mu największą siłę do walki z depresją. "To dla niej chciałbym świata, w którym osoby chore nie są wykluczone" - wyznał.

Od 13 września ponownie będziemy mogli zobaczyć go w roli jurora programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami".

d3afbx6

Podziel się opinią

Share

d3afbx6

d3afbx6