Trwa ładowanie...

Michał Malitowski znowu zakochany. Jego partnerka pochodzi z Australii

Michał Malitowski niedawno rozstał się z partnerką. Szybko jednak znalazł pocieszenie w ramionach innej kobiety.

Share
Michał Malitowski znowu zakochany. Jego partnerka pochodzi z AustraliiŹródło: East News
d22ygz6

Niedawno media obiegła informacja o zmianach w życiu Michała Malitowskiego. Tancerz nie wzbudzał większych kontrowersji, ponieważ od kilkunastu lat miał tę samą partnerkę i dziecko. Niestety, kilka miesięcy temu okazało się, że ta relacja należy już do przeszłości. Juror "Tańca z Gwiazdami" musiał ułożyć sobie życie na nowo.

- Od jakiegoś czas oboje już chcieliśmy zakończyć związek, dlatego nie postrzegam tego jako tragedii. Czuję raczej ulgę. Trudniejszym tematem są moje relacje z córką i jej szczęście w nowej sytuacji - powiedział Malitowski w rozmowie z "Fleszem".

ZOBACZ: Jak Michał Malitowski radzi sobie jako młody ojciec?

Tancerz nie ukrywa, że teraz ma rzadszy kontakt z córką. Wpływ na to ma m.in. depresja, którą Michał Malitowski przechodził w ostatnim czasie.

d22ygz6

- Zostałem postawiony w trudniejszej sytuacji, ponieważ borykałem się ostatnio z depresją. I to ma na razie duży wpływ na to, jak często mogę się widzieć z córką. Na razie jest ciężko.

Michał Malitowski złożył wniosek do sądu o uregulowanie kontaktów z córką. W tym trudnym momencie życia wspiera tancerza nowa miłość.

- Ma na imię Julia. Pochodzi z Australii, tam też się poznaliśmy wieki temu. Nie utrzymywaliśmy kontaktu, mimo że przez jakiś czas pracowała jako instruktorka w mojej szkole w Hongkongu. Dopiero gdy usłyszała o moich problemach, napisała do mnie, że mnie rozumie, bo ona też przechodziła przez to samo. Moi bliscy szybko ją polubili.

Na koniec Malitowski podkreślił, że tęsknota za córką jest ogromna i to jest dla niego najtrudniejszy temat do przepracowania. Na szczęście gwiazdor ma sporo pracy i bliskich, na których zawsze może liczyć.

d22ygz6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d22ygz6
d22ygz6