Trwa ładowanie...

Michał Piróg dołączył do konfliktu Rozenek - Rusin. Stanął po stronie swojej przyjaciółki

Michał Piróg to kolejna osoba, która postanowiła wypowiedzieć się w sprawie głośnego konfliktu, który ostatnimi czasy rozgrzewa polski show-biznes do czerwoności. Jak łatwo się można było domyślić, tancerz skrytykował zachowanie Małgorzaty Rozenek.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Michał Piróg dołączył do konfliktu Rozenek - Rusin. Stanął po stronie swojej przyjaciółkiŹródło: Instagram.com
d2oxmyd

Chyba nie ma osoby, która nie słyszałaby o konflikcie na linii Małgorzata Rozenek - Kinga Rusin. Obie panie poruszyła kwestia marki kosmetycznej, której twarzą została Perfekcyjna Pani Domu. Finału sprawy nie widać, za to do sporu dołączają się kolejne gwiazdy, które publicznie opowiadają się po którejś ze stron. Swoje zdanie wyrazili już m.in. Iga Lis (córka Rusin), Joanna Krupa oraz Radosław Majdan. Teraz swoje trzy grosze postanowił wtrącić Michał Piróg.

- WSTYD !!! Czytam wymiany argumentów i obrzucanie się błotem przez polskie gwiazdy... jest mi wstyd. (...) Gosiu i Radku oraz inne kochane osoby publiczne reklamujące wiele produktów. Czas zająć jakieś stanowisko. Odpieranie ataków, obrzucanie się błotem nie ma sensu... JA MÓWIĘ TAKIM PRODUKTOM STANOWCZO NIE!!! Zarówno @kingarusin jak i @joannakrupa są mi znane od lat i ich działania w obronie praw zwierząt również. Także dziewczyny dziękuję za waszą aktywność w ramach uświadamiania konsumentów. Reszta to kwestia ludzkiego sumienia. Są ludzie, którzy mordują i czerpią korzyści z bardzo niehumanitarnych działań i im ta krew na rękach nie przeszkadza. Nic z tym zrobić nie mogę, chociaż bardzo chciałbym - napisał na swoim profilu na Instagramie (zachowano oryginalną pisownię).

Choć wszystkie skonfliktowane gwiazdy pracują w tej samej stacji, jak łatwo się domyślić, tancerz stanął po stronie Rusin. Prezenterzy przyjaźnią się od lat i wspólnie brali udział w kilku akcjach na rzecz ochrony zwierząt i środowiska. Zdaje się zatem, że Rozenek ma coraz mniej sprzymierzeńców...

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2oxmyd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2oxmyd