Trwa ładowanie...
d4hfcif

Walka celebrytek trwa. Rusin ostro dogryzła Rozenek-Majdan

Konflikt pomiędzy dziennikarką a prezenterką trwa w najlepsze. Żadna nie ma zamiaru odpuścić. Zaczęły za to uderzać nawzajem w najczulsze punkty.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Walka celebrytek trwa. Rusin ostro dogryzła Rozenek-Majdan
(Instagram.com)
d4hfcif

Na reakcję dziennikarki na ostatnią mocną wypowiedź Rozenek nie trzeba było dłuo czekać. Rusin zamieściła kolejny wpis, w którym dopieka rywalce do żywego. - I znowu MUSZĘ się bronić! Rozenek 2 dni myślała i zaatakowała po raz trzeci mnie, moje kosmetyki Pat&Rub i uwaga! zarzuciła mi, że walczę z kobietami! – napisała na swoim profilu na Instagramie.

Dziennikarka nie zamierza być obojętną na ostatnie docinki. Tym razem jednak żądanie przeprosin zepchnęła na boczny tor. W odpowiedzi na przystąpiła do ataku i, krótko mówiąc, nie przebierała w słowach. Rzeczowe argumenty ustąpiły miejsca osobistym docinkom.

- Argumentów w sprawie praw zwierząt oczywiście brak. Przeprosin za obrażanie mnie i moich wysiłków społecznych też brak. Nie dziwię się, że argumentów brak bo stanowisko Majdanów ws cierpień zwierząt przy testach kosmetycznych jest nie do obrony - pisze. - Jeżeli chodzi o tekst, że walczę z kobietami - to TAK, walczę z kobietami nieuczciwymi, atakującymi mnie hipokrytkami sprzedającymi wartości za kasę, kobietami usiłującymi mnie okraść (jak w przypadku moich kosmetyków kilka lat temu, 2 procesy już wygrane, pozostałe w toku) oraz...polującymi na cudzych mężów - brzmi znajomo? – dodaje ostro.

d4hfcif

Na tym jednak nie poprzestała. Rusin zasugerowała, że w całej aferze oczywiście chodzi o zazdrość, ale i o… pieniądze.
- Potwierdziło się, że przyczyną ataku Rozenek na mnie jest sukces Pat&Rub: dała nawet screena z nazwą! Ależ ją musi to wszystko boleć! Odpowiadając na pytania: sprzedaż rośnie teraz kilkaset procent rocznie. Dzięki nowemu otwarciu marki i wprowadzonym 2 lata temu, należącym do mnie nowoczesnym recepturom (stare miały już 8 lat) i mocnym stężeniom, moje kosmetyki są jednymi z najskuteczniejszych na rynku (co potwierdzają tysiące opinii pod postami na profilu Pat&Rub na fb). Rozenek wkurza też fakt, że moje kosmetyki są naturalne, nie są testowane na zwierzętach i nie są tanie. Jakby przeciwieństwo, prawda? – podsumowała. Cóż, musimy przyznać, że tak ostrej odpowiedzi można było się spodziewać.

d4hfcif

Podziel się opinią

Share

d4hfcif

d4hfcif