Trwa ładowanie...
d12exjk

Michał Piróg ostro o przeciwnikach społeczności LGBT

Michał Piróg już dawno wyszedł z szafy i od tamtej pory głośno walczy o prawa środowiska LGBT. Teraz w dosadnych słowach wypowiedział się na temat przeciwników marszów równości.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Michał Piróg ostro krytykuje przeciwników LGBT.
Michał Piróg ostro krytykuje przeciwników LGBT. (ONS.pl, Fot: Paweł Kibitlewski)
d12exjk

Michał Piróg nigdy nie krył się ze swoją orientacją seksualną. Tancerz jako jeden z pierwszych celebrytów w Polsce dokonał publicznego coming outu.

Po traumatycznych wydarzeniach na Marszu Równości w Białymstoku wiele gwiazd zaczęło się solidaryzować ze społecznością LGBT. Głos w tej sprawie zabrał też Michał Piróg, komentując sytuację wymownymi stwierdzeniem: "Patrzę w przyszłość z obawą, że może być powtórka przeszłości".

W miniony weekend po raz pierwszy Marsz Równości odbył się w Płocku. Podobnie, jak w przypadku Białegostoku została zorganizowana także liczna kontrmanifestacja. Michał Piróg w ostatnim poście na swoim instagramowym profilu skierował gorzkie słowa w stronę osób, które próbują zatrzymać marsze równości. Tancerz nazywa przeciwników LGBT "garstką bezzębnych, upasionych obrońców wartości".

d12exjk

"Płock, Białystok dziękuje wszystkim wspierających i szanującym mieszkańcom, ale niestety widzę też te garstki bezzębnych, upasionych obrońców wartości. Bohaterów pijackich burd. Których największym niekiedy aktem bohaterstwa jest przepijanie pieniędzy lub obicie swojej żony i dzieci. Kto wam płaci za te akty agresji? A może wasze szare komórki już dawno temu umarły z przepicia. Chrońcie najpierw swoich bliskich przed zaraza nienawiści. Uczcie swoje dzieci prawdziwych wartości a nie agresji. 2019 #wstyd" – pisze Michał Piróg.

W komentarzach pod postem internauci popierają Piróga: "Dobrze powiedziane", "Podpisuje się pod tym... Smutne to i przerażające".

d12exjk

Podziel się opinią

Share
d12exjk
d12exjk