Trwa ładowanie...
d2d3avh

Michał Szpak wysoko się ceni. 170 złotych za... zdjęcie z idolem

Piosenkarz organizuje spotkania z fanami, na które sprzedaje bilety. Proceder bardzo częsty wśród wielu zachodnich gwiazd. Tabloid jednak jest oburzony.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Właśnie trwa ogólnopolska trasa koncertowa artysty
Właśnie trwa ogólnopolska trasa koncertowa artysty (Facebook.com)
d2d3avh

"W jednym z warszawskich teatrów odbył się koncert Michała Szpaka. Bilety na to wydarzenie kosztowały średnio 120 zł. To naprawdę dużo" - czytamy w "Super Expressie". Otóż nie. 120 złotych to raczej standardowa kwota za koncert, wcale nie wygórowana! Przypominamy, że ta suma wcale nie wędruje do kieszeni Michała.

Przy koncercie pracuje cała masa ludzi: muzyków, osób odpowiedzialnych za oświetlenie, dźwięk, obsługę techniczną. Swoje musi zarobić także właściciel miejsca, w tym przypadku teatru. Przy tak niskiej sprzedaży płyt w Polsce artyści zarabiają w inny sposób, właśnie dzięki koncertom i spotkaniom z fanami.

Zobacz także: Menadżer Lady Gagi zachwycony Michałem Szpakiem. Możliwe spotkanie artystów

d2d3avh

Podczas swojej trasy koncertowej Szpak organizuje dwugodzinne spotkania z fanami, podczas których można zrobić sobie z nim zdjęcie i zamienić parę słów. To bardzo częsta praktyka wśród zachodnich gwiazd, nazywa się "meet and greet", dosłownie spotkanie i powitanie. Artyści, mający tysiące fanów, nie mogą sobie pozwolić na zdjęcie i pogawędkę z każdym z nich, więc biletują takie spotkania. Podczas trasy Szpaka kosztuje to 170 złotych.

Czy waszym zdaniem to faktycznie skandaliczna kwota?

Zobacz także: Michał Szpak w "Jaka to melodia?". Jego występ poruszył fanów

d2d3avh

Podziel się opinią

Share
d2d3avh
d2d3avh