Trwa ładowanie...
d435qkt

Michał Wiśniewski i jego nowa miłość. Jak na XXI w. przystało, poznali się w sieci

"Michał Wiśniewski znowu zakochany!" - krzyczą nagłówki prasy kolorowej. I choć gwiazdor sam nie pochwalił się nową miłością, to wiele wskazuje, że po rozstaniu z Dominiką Tajner próbuje na nowo poukładać sobie życie. Czy znalazł kandydatkę na 5. żonę?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Michał Wiśniewski ma nową ukochaną. Kim jest?
Michał Wiśniewski ma nową ukochaną. Kim jest? (PAP)
d435qkt

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner swoją historią obdzielili dziesiątki nagłówków prasy kolorowej. Niekończący się serial z rozwodem w finale. Do tej pory na temat upadającego małżeństwa wypowiedziała się tylko córka trenera skoczków. Na próżno szukać słowa komentarza gwiazdora, bo, o dziwo, milczy jak zaklęty. Jeśli wierzyć tabloidom, ma teraz przyjemniejsze rzeczy na głowie.

ZOBACZ TAKŻE: Michał Wiśniewski i Radek Liszewski plotkują pod gmachem TVP

Kiedy czwarte małżeństwo Wiśniewskiego przechodzi do historii, on nie próżnuje. "Fakt" zaserwował właśnie newsa o nowej dziewczynie muzyka.

d435qkt

Poznać mieli się nowocześnie, bo w sieci. Paulina, bo tak ma na imię nowa miłość Wiśni, w przeciwieństwie do eks-żon Wiśniewskiego jest spoza show-biznesu.

- Ona jest spoza muzycznej branży, to bardzo spokojna dziewczyna i jest wpatrzona w Michała jak w obrazek, a on to lubi - mówiła "Faktowi" osoba z otoczenia gwiazdy.

Co ciekawe, nowa wybranka serca Wiśniewskiego ma już 4 dzieci. I jeśli wierzyć miejskim legendom, już na początku lipca ukochana wraz z pociechami wprowadziła się do willi lidera Ich Troje.

Michał, który sam ma 4 dzieci, powiększył więc rodzinę. I to znacznie.

d435qkt

Podziel się opinią

Share
d435qkt
d435qkt