Trwa ładowanie...
dgp5oid

Michał Wiśniewski grozi Dominice Tajner, że zdradzi prawdziwy powód ich rozwodu

Nie można powiedzieć, by Michał Wiśniewski i Dominika Tajner rozstali się w dobrych stosunkach. Piosenkarz uprzedził żonę, że jeżeli nie przestanie udzielać wywiadów na jego temat, to zdradzi prawdziwy powód ich rozwodu.
Share
Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska
Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-WiśniewskaŹródło: East News
dgp5oid

Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski uchodzili za zgodne małżeństwo. Chętnie pokazywali się razem na imprezach branżowych, a w mediach społecznościowych nie brakowało ich wspólnych zdjęć. Tym bardziej wszystkich zaskoczył fakt, że para się rozstaje. O tym, że Michał Wiśniewski złożył pozew o rozwód, dowiedzieliśmy się od Dominiki Tajner. Gwiazda opublikowała na Facebooku post, w którym oznajmiła, że jest zaskoczona decyzją męża. Fanów pary cały czas trapi pytanie, co jest ostatecznym powodem kryzysu. Plotkowano o chorobliwej zazdrości Michała w stosunku tanecznego partnera Dominiki z programu "Taniec z gwiazdami".

Okazuje się, że o rozstaniu Michała i Dominiki przesądziło jedne konkretne wydarzenie, a jego ujawnienie mogłoby poważnie zaszkodzić reputacji Tajner. Wiśniewski miał ponoć zagrozić żonie, że jeżeli nie przestanie udzielać wywiadów na jego temat, to opowie o wszystkim, nie szczędząc pikantnych szczegółów.

- Niewykluczone, że Michał niebawem przerwie swoje milczenie, bo coraz bardziej drażni go to, co w mediach opowiada Dominika. Zagroził jej, że jeżeli nie zaprzestanie nagonki na niego, on opowie mediom ze szczegółami dlaczego się z nią rozwodzi, a powody są naprawdę zaskakujące i szokujące - podaje informator "Na żywo".

Myślicie, że poznamy prawdę?

dgp5oid

Podziel się opinią

Share
dgp5oid
dgp5oid