Trwa ładowanie...
d34ugu6

Michał Wiśniewski ma nową partnerkę. To może być coś poważnego

Michał Wiśniewski jeszcze nie jest rozwiedziony z Dominiką Tajner-Wiśniewską, ale już spotyka się z nową partnerką. Podobno kobieta poznała już jego dzieci z poprzednich związków.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Michał Wiśniewski
Michał Wiśniewski (East News)
d34ugu6

Jak donosi "Super Express", Michał Wiśniewski znalazł już sobie nową miłość. Tabloid opublikował zdjęcia gwiazdora w czułych objęciach tajemniczej, długowłosej brunetki. Wygląda na to, że Wiśniewski jednak nie będzie próbował odzyskać żony, z którą był związany przez 9 lat. Rozstali się kilka miesięcy temu, a proces rozwodowy trwa.

Z żoną Wiśniewski rozstał się w marcu, co Tajner-Wiśniewska ogłosiła w mediach społecznościowych. Mąż posądzał ją o zdradę i to miała być główna przyczyna rozstania.

Zobacz także: Celebrycko-sportowa śmietanka na ślubie Apoloniusza Tajnera: "Wszyscy chcieli go zobaczyć u boku 29-letniej wybranki"

Ale kiedy w majówkę syn Dominiki trafił do szpitala, wydawało się, że stosunki celebrytki z Michałem Wiśniewskim znacznie się poprawiły. Spekulowano, że trudna sytuacja rodzinna zbliżyła ich na nowo, a żadnego rozwodu nie będzie.

d34ugu6

Później Dominika ucięła wszelkie plotki mówiąc w wywiadzie, że proces rozwodowy trwa: - Normalnie rozmawiamy z Michałem, ale nie ma mowy o powrotach. Rozwód będzie.

Teraz okazuje się, że Wiśniewski znalazł pocieszenie w ramionach innej. Nie wiadomo, kim jest długowłosa brunetka, ale podobno poznała już dzieci celebryty z poprzednich związków.

d34ugu6

Podziel się opinią

Share
d34ugu6
d34ugu6