Trwa ładowanie...

Michał Wiśniewski na temat Jarosława Kaczyńskiego: "Jest geniuszem"

Michał Wiśniewski po raz kolejny dał dowód swojego zaangażowania politycznego. Wokalista był gościem programu "Skandaliści", gdzie pochlebnie wypowiedział się na temat Jarosława Kaczyńskiego.

Michał Wiśniewski na temat Jarosława Kaczyńskiego: "Jest geniuszem"Źródło: ONS.pl
d13b1e5
d13b1e5

W życiu Michała Wiśniewskiego dzieje się ostatnio bardzo dużo. Gwiazdor wziął ślub po raz piąty. Piosenkarz jest także znany ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi, szczególnie jeśli dotyczą tematów związanych z sytuacją geopolityczną. W 2006 r. wraz z zespołem Ich Troje nagrał nawet utwór "Dokąd idziesz, Polsko".

ZOBACZ TAKŻE: Michał Wiśniewski o rządowych restrykcjach. "Mam swoją teorię"

Tym razem postanowił zabrać głos z okazji wyborów prezydenckich, wypowiadając się na temat kandydatów oraz partii rządzącej. Michał Wiśniewski był gościem Agnieszki Gozdyry w programie "Skandaliści" na antenie Polsat News. Lider Ich Troje stwierdził ironicznie, że Jarosław Kaczyński jest dla niego "geniuszem".

d13b1e5

- Dla mnie Kaczyński jest geniuszem, tak te klocki poukładać, chłopa, robotnika i inteligenta pracującego. To naprawdę trzeba być geniuszem. Nie pozostaje nam nic innego, jak pokornie czekać, bo jak widać, Polacy nie jednoczą się w takich sytuacjach - wyznał wokalista.

Muzyk zdradził także, że nie zagłosuje w nadchodzących wyborach na Małgorzatę Kidawę-Błońską.

- Nie mogę zagłosować na szlachciankę, która nie ma wiedzy - stwierdził.

Piosenkarz odważnie dodał, że jego rodakom musi być bardzo w dobrze w Polsce. W przeciwnym wypadku zorganizowaliby protesty, które zgromadziłyby miliony osób.

- Siedzimy sobie wygodnie, nieważne, czy ktoś nas kupuje za 500+, 1000+, czy 5000+. Chcieliśmy demokracji. Trzeba sobie jasno odpowiedzieć na pytanie, czego oczekujemy. Jeżeli oczekujemy poprawności politycznej, to czas się obudzić. Wybraliśmy - mamy - podsumował.

d13b1e5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d13b1e5