Trwa ładowanie...

Michał Wiśniewski komentuje plotki o romansie z Agatą Buczkowską

O tym, że Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski rozwodzą się, wiedzą już wszyscy. Fanów pary trapi pytanie, co jest ostatecznym powodem rozstania.

Share
Michał Wiśniewski komentuje plotki o romansie z Agatą Buczkowską
Źródło: East News, Fot: East News
d3ttzpw

Dominika i Michałem od wielu miesięcy przechodzili kryzys w małżeństwie. Decyzja zapadła. Gwiazdor kilka tygodni temu wniósł pozew o rozwód. Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski uchodzili za zgodne małżeństwo. Brylowali razem na ściankach, a w mediach społecznościowych nie brakowało wspólnych zdjęć. Tym bardziej zszokowało nas, że małżonkowie postanowili się rozstać.

I choć nie wiadomo, co przeważyło nad decyzją o rozwodzie, zarówno w przypadku Dominiki, jaki i Michała, plotkowano o romansie.

ZOBACZ TAKŻE: Qczaj pociesza Tajner: "Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem"

Rzekomy romans Dominiki i jej tanecznego partnera Wojciecha podgrzewał temat w polskim show-biznesie. Teraz jednak nie brakuje doniesień na temat tego, że czerwonowłosy gwiazdor znalazł pocieszenie u boku innej kobiety.

d3ttzpw

Rzekomo Wiśniewski miał wdać się w romans z 20-letnią Agatą Buczkowską, czyli wokalistką zespołu Ich Troje. Gwiazdor pierwszy raz odniósł się do tych plotek.

Na profilu na Instagramie Michała znajdziemy zdjęcie, na którym zobaczymy jego syna, Xaviera, który pozuje u boku Agaty Buczkowskiej, domniemanej kochanki taty.

- No i teraz by się zgadzało... by się... - czytamy pod fotką.

Wiśniewski tym postem wyśmiał plotki o romansie z wokalistką swojego zespołu. Jednocześnie zasugerował, że prędzej jego 16-letni syn odnalazłby się u boku 20-latki.

d3ttzpw

Michał Wiśniewski miał już za sobą trzy burzliwe małżeństwa i doczekał się czwórki dzieci. Od kilku lat lat jest mężem Dominiki Tajner, która pomogła mu w walce z chorobą alkoholową.

Początkowo Dominika była dobrą znajomą gwiazdora, ale z czasem ich przyjaźń przeistoczyła się w coś więcej. Choć prasa rozpisywała się o bujnym życiu uczuciowym Wiśniewskiego, Tajner starała się podchodzić do tego związku bez żadnych uprzedzeń.

Co według was jest przyczyną rozstania Dominiki i Michała?

d3ttzpw

Podziel się opinią

Share
d3ttzpw
d3ttzpw