ycipk-185drf

Michał Wiśniewski komentuje plotki o romansie z Agatą Buczkowską

O tym, że Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski rozwodzą się, wiedzą już wszyscy. Fanów pary trapi pytanie, co jest ostatecznym powodem rozstania.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Michał Wiśniewski i Agata Buczkowska
Michał Wiśniewski i Agata Buczkowska (East News, Fot: East News)
ycipk-185drf

Dominika i Michałem od wielu miesięcy przechodzili kryzys w małżeństwie. Decyzja zapadła. Gwiazdor kilka tygodni temu wniósł pozew o rozwód. Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski uchodzili za zgodne małżeństwo. Brylowali razem na ściankach, a w mediach społecznościowych nie brakowało wspólnych zdjęć. Tym bardziej zszokowało nas, że małżonkowie postanowili się rozstać.

I choć nie wiadomo, co przeważyło nad decyzją o rozwodzie, zarówno w przypadku Dominiki, jaki i Michała, plotkowano o romansie.

ZOBACZ TAKŻE: Qczaj pociesza Tajner: "Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem"

ycipk-185drf

Rzekomy romans Dominiki i jej tanecznego partnera Wojciecha podgrzewał temat w polskim show-biznesie. Teraz jednak nie brakuje doniesień na temat tego, że czerwonowłosy gwiazdor znalazł pocieszenie u boku innej kobiety.

Rzekomo Wiśniewski miał wdać się w romans z 20-letnią Agatą Buczkowską, czyli wokalistką zespołu Ich Troje. Gwiazdor pierwszy raz odniósł się do tych plotek.

ycipk-185drf

Na profilu na Instagramie Michała znajdziemy zdjęcie, na którym zobaczymy jego syna, Xaviera, który pozuje u boku Agaty Buczkowskiej, domniemanej kochanki taty.

- No i teraz by się zgadzało... by się... - czytamy pod fotką.

Wiśniewski tym postem wyśmiał plotki o romansie z wokalistką swojego zespołu. Jednocześnie zasugerował, że prędzej jego 16-letni syn odnalazłby się u boku 20-latki.

ycipk-185drf

Michał Wiśniewski miał już za sobą trzy burzliwe małżeństwa i doczekał się czwórki dzieci. Od kilku lat lat jest mężem Dominiki Tajner, która pomogła mu w walce z chorobą alkoholową.

Początkowo Dominika była dobrą znajomą gwiazdora, ale z czasem ich przyjaźń przeistoczyła się w coś więcej. Choć prasa rozpisywała się o bujnym życiu uczuciowym Wiśniewskiego, Tajner starała się podchodzić do tego związku bez żadnych uprzedzeń.

Co według was jest przyczyną rozstania Dominiki i Michała?

Polub WP Gwiazdy
ycipk-185drf
ycipk-185drf
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-185drf