Trwa ładowanie...
d17eald

Michał Wiśniewski komentuje plotki o romansie z Agatą Buczkowską

O tym, że Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski rozwodzą się, wiedzą już wszyscy. Fanów pary trapi pytanie, co jest ostatecznym powodem rozstania.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Michał Wiśniewski i Agata Buczkowska
Michał Wiśniewski i Agata Buczkowska (East News, Fot: East News)
d17eald

Dominika i Michałem od wielu miesięcy przechodzili kryzys w małżeństwie. Decyzja zapadła. Gwiazdor kilka tygodni temu wniósł pozew o rozwód. Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski uchodzili za zgodne małżeństwo. Brylowali razem na ściankach, a w mediach społecznościowych nie brakowało wspólnych zdjęć. Tym bardziej zszokowało nas, że małżonkowie postanowili się rozstać.

I choć nie wiadomo, co przeważyło nad decyzją o rozwodzie, zarówno w przypadku Dominiki, jaki i Michała, plotkowano o romansie.

ZOBACZ TAKŻE: Qczaj pociesza Tajner: "Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem"

d17eald

Rzekomy romans Dominiki i jej tanecznego partnera Wojciecha podgrzewał temat w polskim show-biznesie. Teraz jednak nie brakuje doniesień na temat tego, że czerwonowłosy gwiazdor znalazł pocieszenie u boku innej kobiety.

Rzekomo Wiśniewski miał wdać się w romans z 20-letnią Agatą Buczkowską, czyli wokalistką zespołu Ich Troje. Gwiazdor pierwszy raz odniósł się do tych plotek.

d17eald

Na profilu na Instagramie Michała znajdziemy zdjęcie, na którym zobaczymy jego syna, Xaviera, który pozuje u boku Agaty Buczkowskiej, domniemanej kochanki taty.

- No i teraz by się zgadzało... by się... - czytamy pod fotką.

Wiśniewski tym postem wyśmiał plotki o romansie z wokalistką swojego zespołu. Jednocześnie zasugerował, że prędzej jego 16-letni syn odnalazłby się u boku 20-latki.

d17eald

Michał Wiśniewski miał już za sobą trzy burzliwe małżeństwa i doczekał się czwórki dzieci. Od kilku lat lat jest mężem Dominiki Tajner, która pomogła mu w walce z chorobą alkoholową.

Początkowo Dominika była dobrą znajomą gwiazdora, ale z czasem ich przyjaźń przeistoczyła się w coś więcej. Choć prasa rozpisywała się o bujnym życiu uczuciowym Wiśniewskiego, Tajner starała się podchodzić do tego związku bez żadnych uprzedzeń.

Co według was jest przyczyną rozstania Dominiki i Michała?

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


d17eald

d17eald
d17eald