Trwa ładowanie...

Michał Wiśniewski ma stalkera. Udostępnia nagrania

Michał Wiśniewski twierdzi, że jest prześladowany przez organizatora koncertu i ma na to dowody. Sprawę postanowił nie tylko zgłosić na policję, lecz także upublicznić.

Michał Wiśniewski ma stalkera. Udostępnia nagraniaŹródło: East News, fot: Łukasz Solski
d20wv0a

Na facebookowym profilu Michała Wiśniewskiego pojawił się niepokojący post o tym, że muzyk jest prześladowany: - Na początku nas to śmieszyło, później zaczęliśmy się zastanawiać nad zdrowiem psychicznym nagranego, a na samym końcu byliśmy zmuszeni zgłosić sprawę do prokuratury i na policję – napisał.

Ale to nie wszystko. Wiśniewski postanowił upublicznić nagrania z groźbami prześladowcy. Będzie to robił partiami. Cykl zatytułował "Organizator z Zamościa". Pierwszej części można odsłuchać na SoundCloud.

d20wv0a

Podenerwowany rozmówca w ostrych słowach, ubliżając ekipie Wiśniewskiego, żali się, że zespół go ignoruje i nie traktuje poważnie: - Przepraszam, że tak was potraktuję w tym momencie, ale moja święta cierpliwość też ma swoje granice [...] Ni ch..a nie można się z wami dogadać! A ja płacę, to mam prawo wymagać.

Zobacz także: Afera wokół Michała Wiśniewskiego: "On jest strasznym cholerykiem. Dostawał ataków agresji"

To dopiero początek cyklu nagrań, które Wiśniewski będzie udostępniał.

- Zdradziłem puentę, ale w kolejnych odsłonach pokażemy Wam dlaczego. Człowiek oferował bilety na koncert w zamian za sex, groził rodzinie naszego tourmenagera, a na samym końcu przyjechał pod mój dom – napisał Wiśniewski.

To nie pierwszy raz gdy Michał Wiśniewski zmaga się z prześladowaniem. W 2014 roku dręczyła go psychofanka, która uważała, że jest jego prawdziwą miłością. Stalkerka wokalisty nie tylko starała się uniemożliwić mu zawarcie małżeństwa z Dominiką Tajner, ale też nieustannie zasypywała prokuraturę doniesieniami o możliwości popełnienia przestępstwa przez żonę Wiśniewskiego. Zdarzyło się, że oskarżyła Tajner o gwałt i groziła jej śmiercią.

Wiśniewski to nie jedyna gwiazda, która ma przykre doświadczenia z prześladowcami. Zmagały się z nimi również między innymi Kasia Tusk, która przez dwa dni była nękana esemesami, Julia Wróblewska, którą prześladował fan, czy Małgorzata Foremniak, przez lata nękana przez byłego "przyjaciela".

d20wv0a
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d20wv0a