Trwa ładowanie...

Michał Wiśniewski o Kubie Wojewódzkim. "Jest nietykalny"

Sylwester Latkowski w swoim filmie "Nic się nie stało" posłużył się m.in. wizerunkiem Kuby Wojewódzkiego. Tym samy twórca zasugerował, że dziennikarz ma wiedzę na temat pedofilii w Zatoce Sztuki. Teraz głos zabrał Michał Wiśniewski.

Michał Wiśniewski o Kubie Wojewódzkim. "Jest nietykalny"Źródło: ONS.pl
d31iswh
d31iswh

Michał Wiśniewski skomentował postawę Kuby Wojewódzkiego po premierze filmu Sylwestra Latkowskiego "Nic się nie stało". W dokumencie pojawia się wizerunek dziennikarza, a twórca insynuuje, że celebryci, których pokazał w swoim reportażu, musieli wiedzieć o tym, że właściciel Zatoki Sztuki sypiał z nastolatkami.

Po premierze Kuba Wojewódzki wydał w mediach społecznościowych oświadczenie.

- Naraziłeś na publiczny lincz zarówno mnie jak i tych, których kocham. W imię bezlitosnej propagandy i odwetu. Dla mnie jesteś płatnym medialnym zabójcą. (...) Idę z tobą i TVP do sądu.

ZOBACZ: "Nic się nie stało" i afera w Sopocie. Jacek Karnowski: muismy pedofilię wypalić żelazem

Michał Wiśniewski nie rozumie tej postawy i uważa, że jest ona na wyrost.

d31iswh

- Przecież Kuba Wojewódzki jest osobą niewinną. Każdy z nas jest niewinny, dopóki nie udowodni mu się winy. (...) Czy Latkowski pokazał coś, co nie jest prawdą? Kuba Wojewódzki bywał w Zatoce Sztuki, jak i milion innych ludzi. Ja też mogłem tam być. Więc wystarczy prosty komentarz: "nie widziałem" - powiedział w programie "Kwarantanna Live".

Według muzyka sądowa batalia jest niepotrzebna.

- Kuba Wojewódzki ma się po prostu za osobę absolutnie nietykalną (...) Wychodzę z założenia, że Kuba jest inteligentnym facetem zgrywającym przygłupa. Jeśli jest inteligentny, to powinien inteligentnie zareagować. Straszenie sądem? (...) Tu nie było nawet inwektyw... - dodał.

d31iswh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d31iswh