Trwa ładowanie...
d4eldb2

Michał Wiśniewski oszalał z miłości. Ukochaną poznał na Tinderze

Michał Wiśniewski oszalał na punkcie tajemniczej Pauliny. Kobieta sama wychowuje czwórkę dzieci, a na koncie ma dwa rozwody.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Michał Wiśniewski jest zakochany
Michał Wiśniewski jest zakochany (Instagram.com)
d4eldb2

Kilka dni temu jeden z tabloidów poinformował, że Michał Wiśniewski jest znowu zakochany. Muzyk szybko znalazł pocieszenie po nieudanym związku z Dominiką Tajner. Przypomnijmy, że lider Ich Troje na początku roku postanowił złożyć wniosek rozwodowy. Kiedy Dominika Tajner wzięła udział w "Tańcu z Gwiazdami", pojawiały się plotki, że celebrytka wdała się w romans na planie tanecznego show.

W wywiadzie Tajner zdementowała te doniesienia i potwierdziła, że do rozwodu rzeczywiście dojdzie. Choć obecnie małżonkowie mają poprawne relacje, to nic nie wskazuje na to, że ten związek uda się jeszcze uratować. Zwłaszcza, że Michał Wiśniewski chce uszczęśliwić już nową miłość, Paulinę. W związku z tym stara się przyspieszyć rozwód.

ZOBACZ: Michał Wiśniewski wspina się na wyżyny aktorstwa. Zagrał samego siebie...

Michał Wiśniewski znowu jest zakochany

Jeszcze niedawno łączono Michała Wiśniewskiego z inną kobietą. Wiele emocji wzbudziła fotka piosenkarza z Joanną Wielochą, która występowała w programie "Chłopaki do wzięcia". Po zakończeniu show przeszła ona ogromną metamorfozę i jest nie do poznania. W poście na Instagramie, który Wielocha niedawno opublikowała, podkreśliła, że Wiśniewski zasługuje na nową miłość.

d4eldb2

Paulina zawróciła Michałowi Wiśniewskiemu w głowie. Dziewczyna, podobnie jak Wiśniewski, nie miała udanego życia prywatnego. Na swoim koncie ma już dwa rozwody i jest mamą czwórki dzieci.

Wbrew temu, co podają tabloidy, Paulina nie jest architektą. Pracuje w firmie The Designer Group, ale jako pracownik biurowy. Z jej profilu zawodowego, który można zobaczyć w sieci wynika, że zaczynała jako PR&Marketing Manager. Od trzech miesięcy jest managerem operacyjnym.

Jak udało się ustalić, para poznała się najprawdopodobniej przez popularną aplikację randkową, gdzie Michał szukał miłości. I chyba według niego jest to coś poważnego, bo na Facebooku Wiśniewski ma już zmieniony status na "W związku".

Michał Wiśniewski ma słabość do blondynek i pięknych kobiet. Kobieta, z którą spotyka się obecnie, jest bardzo podobna do Dominiki Tajner. Wolny czas najchętniej poświęca dzieciom i aktywnościom sportowym.

Trzymacie kciuki za tę miłość?

d4eldb2

Podziel się opinią

Share
d4eldb2
d4eldb2