Trwa ładowanie...
d197nux

Michał Wiśniewski powiedział o kilka słów za dużo. A wszystko na juwenaliach

O Michale Wiśniewskim jest teraz nieco głośniej. W mediach huczy po jego występie na imprezie studenckiej w Białymstoku. Padło wiele niestosownych słów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Michał Wiśniewski wystąpił na juwenaliach Politechniki Białostockiej
Michał Wiśniewski wystąpił na juwenaliach Politechniki Białostockiej (East News, Fot: East News)
d197nux

Michał Wiśniewski jest liderem zespołu Ich Troje, który kilkanaście lat temu świecił triumfy na polskiej scenie. Dziś zapomniany nieco zespół wciąż koncertuje - m.in. na juwenaliach.

ZOBACZ TAKŻE: Michał Wiśniewski i Radek Liszewski plotkują pod gmachem TVP

Zespół Ich Troje wystąpił na juwenaliach w Białymstoku. Okazuje się, że Michał Wiśniewski podczas koncertu powiedział kilka zdań, które w ogóle nie powinny paść. Jak donosi "Fakt", publika nie była zadowolona z tego, co usłyszała.

d197nux

Podczas wykonywania utworu "Wypijmy za to" na scenie pojawiło się łózko. Niespodziewanie artysta rzucił w kierunku wokalistki Agaty Buczkowskiej: "Mała, ale jeszcze na mnie nie wsiadłaś" - donosi "Fakt". To tylko jeden z wielu dialogów, które zostały wypowiedziane.

- Prawdopodobnie był to sposób wyrazu artystycznego, zaaprobowanego przez muzyków. Gdyby ktoś czuł się urażony, to proszę mi wierzyć, że bym o tym wiedziała - komentuje prawniczka Michała Wiśniewskiego w rozmowie z "Faktem".

Zdaje się, że Wiśniewski wciąż stawia na kontrowersję...

d197nux

Podziel się opinią

Share

d197nux

d197nux