Trwa ładowanie...
dlo4sk4

Michał Wiśniewski prosi fanów o pomoc. Nie stać go na wydanie nowej płyty

Lider zespołu Ich Troje potrzebuje pieniędzy na nagranie nowej płyty. W realizacji marzeń ma mu pomóc internetowa zbiórka pieniędzy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wokalista ma problemy finansowe. Prosi fanów o pomoc
Wokalista ma problemy finansowe. Prosi fanów o pomoc (ONS.pl)
dlo4sk4

"Sweterek część 2 czyli 13 Postulatów W Sprawie Miłości" to drugi album związany z poetyckim projektem piosenkarza. Choć premiera jest zaplanowana na 8 września 2018 r., Wiśniewskiemu wciąż brakuje pieniędzy na nagranie. W związku z tym rozpoczął publiczną zbiórkę.

"Na zrealizowanie naszego projektu potrzebujemy 50 000 zł, z Waszą pomocą chcemy zebrać 50% tej kwoty - czyli 25 000 zł. Pomożecie nam?" – przyznają artyści zaangażowani w projekt, czyli Wiśniewski i Andrzej Wawrzyniak.

dlo4sk4

Każdy, kto zdecyduje się wesprzeć Wiśniewskiego, może liczyć na spersonalizowane podziękowania, dostęp do przedpremierowych nagrań, vipowskie bilety na koncerty oraz szereg innych benefitów. Artysta zadeklarował również, że dla osób, które zdecydują się wpłacić 5 tys., użyczy głosu w dowolnym nagraniu lektorskim.

Co ciekawe, jeszcze kilka lat temu lider Ich Troje był jednym z najbogatszych polskich artystów. Nie krył się ze swoimi bogactwami. Regularnie kupował drugie samochody, inwestował w markowe ciuchy. Jednak Wiśniewski najlepszy okres swojej kariery ma już za sobą.

Obecnie udało się zebrać 42% kwoty, czyli ponad 10 tysięcy złotych. Zbiórka kończy się 11 kwietnia. Wiśniewski zaangażował się osobiście i wszystkim komentującym zbiórkę (na jej oficjalnej stronie) odpowiada na komentarze. To też gratka dla fanów.

Jak myślicie, artysta osiągnie cel, a jego wielbiciele będą mogli cieszyć się nową płytą już za pół roku?

dlo4sk4

Podziel się opinią

Share
dlo4sk4
dlo4sk4