Trwa ładowanie...
d4b7ejm

Michał Wiśniewski zatrudnił syna. Pomoże mu przy Sylwestrze

Xavier Wiśniewski stawia pierwsze kroki w zespole Michała Wiśniewskiego. Wokalista darzy go sporym zaufaniem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Michał Wiśniewski może liczyć na pomoc syna
Michał Wiśniewski może liczyć na pomoc syna (East News)
d4b7ejm

Michał Wiśniewski będzie jedną z gwiazd na Sylwestrowej Mocy Przebojów. Muzyk zagra na Stadionie Śląskim swoje największe hity. Z pewnością zespół Ich Troje porwie tłumy. Chyba nie ma nikogo, kto nie zna choć jednej ich piosenki na pamięć.

ZOBACZ: Michał Wiśniewski usuwa tatuaż. "Czekałem trzy lata"

Jak podaje "Fakt", gwiazdor będzie mógł za kulisami liczyć na wsparcie wyjątkowej osoby. To syn Xavier Wiśniewski. Wokalista zatrudnił nastolatka w wakacje, aby pomagał przy organizacji koncertów. Chłopak spisał się na tyle dobrze, że znany tata postanowił przedłużyć tę współpracę.

d4b7ejm

- Praca z bliskimi jest inna, ale nie znaczy to, że trudniejsza. Xavier nie ma taryfy ulgowej. Jak nam się pracuje? Świetnie. Xavier jest perfekcjonistą - powiedział muzyk w tabloidzie.

Przeczytaj: Michał Wiśniewski i Mandaryna wzięli ślub na biegunie. Minęło już 16 lat!

Syn będzie dodawał Michałowi Wiśniewskiemu otuchy, ale wokalista zapewnia, że trema i tak się pojawi.

- Nie ma recepty na stres, który jest nieodłącznym partnerem występów na dużej czy małej scenie. Bez adrenaliny nie da się zrobić wielkich rzeczy, dlatego kochani: bójcie się i zdobywajcie szczyty - dodaje Wiśniewski.

Xavier Wiśniewski to syn Michała Wiśniewskiego ze związku z Martą "Mandaryną" Wiśniewską. Para pozostawała w związku małżeńskim w latach 2002-2006. Xavier przyszedł na świat blisko pięć miesięcy po ślubie gwiazdorów.

d4b7ejm

Podziel się opinią

Share

d4b7ejm

d4b7ejm