Trwa ładowanie...

Michał Wiśniewski zatrudnił syna. Pomoże mu przy Sylwestrze

Xavier Wiśniewski stawia pierwsze kroki w zespole Michała Wiśniewskiego. Wokalista darzy go sporym zaufaniem.

Share
Michał Wiśniewski zatrudnił syna. Pomoże mu przy Sylwestrze
Źródło: East News
d11ddhm

Michał Wiśniewski będzie jedną z gwiazd na Sylwestrowej Mocy Przebojów. Muzyk zagra na Stadionie Śląskim swoje największe hity. Z pewnością zespół Ich Troje porwie tłumy. Chyba nie ma nikogo, kto nie zna choć jednej ich piosenki na pamięć.

ZOBACZ: Michał Wiśniewski usuwa tatuaż. "Czekałem trzy lata"

Jak podaje "Fakt", gwiazdor będzie mógł za kulisami liczyć na wsparcie wyjątkowej osoby. To syn Xavier Wiśniewski. Wokalista zatrudnił nastolatka w wakacje, aby pomagał przy organizacji koncertów. Chłopak spisał się na tyle dobrze, że znany tata postanowił przedłużyć tę współpracę.

d11ddhm

- Praca z bliskimi jest inna, ale nie znaczy to, że trudniejsza. Xavier nie ma taryfy ulgowej. Jak nam się pracuje? Świetnie. Xavier jest perfekcjonistą - powiedział muzyk w tabloidzie.

Syn będzie dodawał Michałowi Wiśniewskiemu otuchy, ale wokalista zapewnia, że trema i tak się pojawi.

- Nie ma recepty na stres, który jest nieodłącznym partnerem występów na dużej czy małej scenie. Bez adrenaliny nie da się zrobić wielkich rzeczy, dlatego kochani: bójcie się i zdobywajcie szczyty - dodaje Wiśniewski.

Xavier Wiśniewski to syn Michała Wiśniewskiego ze związku z Martą "Mandaryną" Wiśniewską. Para pozostawała w związku małżeńskim w latach 2002-2006. Xavier przyszedł na świat blisko pięć miesięcy po ślubie gwiazdorów.

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d11ddhm

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d11ddhm
d11ddhm