Trwa ładowanie...

Michał Wiśniewski i Mandaryna wzięli ślub na biegunie. Minęło już 16 lat!

Dokładnie 16 lat temu Michał Wiśniewski i Mandaryna ślubowali sobie miłość na samym biegunie. Ich małżeństwo należy już co prawda do przeszłości, warto przypomnieć jednak tę wystawną uroczystość.

Share
Michał Wiśniewski i Mandaryna wzięli ślub na biegunie. Minęło już 16 lat!Źródło: ONS.pl
d1fym4i

Ceremonia zaślubin Michała Wiśniewskiego i Mandaryny zapisała się na kartach historii. On znajdował się u szczytu sławy, a ona była jego członkinią zespołu i pomocną dłonią. Para nie ukrywała swojej miłości, a ich losy mogliśmy oglądać w programie “Jestem, jaki jestem”.

Jakby tego było mało, producenci programu postanowili nagrać odcinek specjalny, która miał być w całości poświęcony uroczystości ślubnej Wiśniewskiego i Mandaryny. Ceremonia odbyła się w Kirunie na biegunie północnym. Para była już po ślubie cywilnym, postawili jednak przypieczętować swój związek przed samym Bogiem.

Uroczystość odbyła się w lodowej kaplicy, do której udali się saniami ciągniętymi przez renifery. Ceremonia zaślubin wywołała ogromne łzy wzruszenia u pary młodej.

Niestety miłość Wiśniewskich nie przetrwała próby czasu. Trzy lata później Mandaryna wraz z dziećmi wyprowadziła się z domu, a w 2006 r. para była po oficjalnym rozwodzie. Wiśniewski był jeszcze dwukrotnie żonaty: z Anną Świątczak (2006 - 2011) oraz z Dominiką Tajner (2012 - 2019). Mandaryna z kolei od dwóch związana jest z prawnikiem Pawłem Wójcikiem.

d1fym4i
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1fym4i
d1fym4i