Trwa ładowanie...

Michał Wójcik walczy o zaległe pieniądze. Należy mu się spora suma

Michał Wójcik od lat ciężko pracuje, by zarobić na utrzymanie czwórki dzieci i wysokie alimenty, które sąd przyznał byłej żonie. Przez problemy osobiste kabareciarz zaniedbał kontrolowanie finansów, co najprawdopodobniej wykorzystali nieuczciwi współpracownicy.

Michał Wójcik walczy o zaległe pieniądze. Należy mu się spora sumaŹródło: ONS.pl
d1bk1vw
d1bk1vw

Michał Wójcik od kilku lat ma na głowie komorników, jakiś czas temu zlicytowano jego mieszkanie, a mimo to jego byłe partnerki nie dostawały pieniędzy, które im się należą. Wiele wskazuje na to, że to wina firmy zajmującej się występami Ani Mru Mru. - Policzyliśmy kwoty z ostatnich kilku lat i wyszło nam, że brakuje ok. 800 tys. zł. Mam do siebie żal o to, że zajęty poważnymi problemami osobistymi, zaniedbałem kontrolowanie finansów, ale teraz wszystko się zmienia – mówił Wójcik "Super Expressowi".

Obejrzyj: Ada Fijał: "Kabaret jest bezpieczniejszy od stand-upu"

– Byłem zapewniany o tym, że komornicy dostają to, o co proszą, tymczasem prawda okazała się zupełnie inna. W międzyczasie zlicytowano mi mieszkanie, a moje byłe partnerki słusznie domagały się brakujących pieniędzy na dzieci – dodał kabareciarz, który dwa lata temu zgłosił się po pomoc do radcy prawnego.

Mecenas Sławomir Bartnik wyznał, że prosił management Wójcika o pełną dokumentację operacji finansowych dotyczących jego klienta, ale nadal jej nie otrzymał.

d1bk1vw

- Latem tego roku wspólnie zdecydowaliśmy o złożeniu zawiadomienia o przestępstwie polegającym m.in. na doprowadzeniu do niekorzystnego rozporządzenia mieniem – powiedział dziennikowi.

Prokuratura Rejonowa Lublin-Południe potwierdziła otrzymanie takiego zawiadomienia, które wpłynęło pod koniec października. Aktualnie trwają czynności sprawdzające zlecone funkcjonariuszom Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

– Czasy, w których miałem długi, powoli się kończą, ciężko pracuję na to, by wyjść na prostą i być jak najlepszym ojcem i partnerem dla mojej ukochanej Jani. Nawet sobie nie wyobrażacie, jak ostatnio cieszyły mnie skromne wakacje ze wszystkimi moimi dziećmi nad Bałtykiem, a nie jak kiedyś na Kanarach. Chcę spokojnego, normalnego życia – mówił dziennikowi znany kabareciarz.

d1bk1vw

Przypomnijmy, że Michał Wójcik był w ostatnich latach bohaterem skandali obyczajowych, które doprowadziły do rozwodu. Kabareciarz ma czwórkę dzieci z różnymi kobietami i żadna z nich nie była jego żoną.

Pierwszego dziecka doczekał się będąc w związku z Katarzyną (urodziła mu się córka Julia), potem ożenił się z Agnieszką i podczas trwania małżeństwa miał romanse, a owocami dwóch z nich byli synowie: Jakub i Charlie. Cała ta sytuacja była dla Agnieszki drogą przez mękę. Była żona zaciekle walczyła o orzeczenie winy Wójcika za rozpad małżeństwa. Dowody były twarde, ponieważ kobieta wykorzystała seks-taśmę Michała, na której zabawia się on z kochanką.

Po tych wydarzeniach Wójcik udał się na terapię, gdzie związał się z kolejną kobietą, która w kwietniu urodziła mu czwarte dziecko.

d1bk1vw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1bk1vw