Trwa ładowanie...

Michał Żebrowski "chwali się" fanom. "Spaliśmy trzy godziny"

Michał Żebrowski chwali się fanom najmłodszą pociechą. Jednocześnie pokazuje im, jak zmieniła się ich codzienność w związku z pojawieniem malca. Bywa zabawnie, ale nie zawsze kolorowo.

Share
Michał Żebrowski z żoną Aleksandrą po raz trzeci zostali rodzicami
Michał Żebrowski z żoną Aleksandrą po raz trzeci zostali rodzicami Źródło: ONS.pl
d4hok33

Aleksandra i Michał Żebrowscy doczekali się trzeciego syna. Para ma już dwóch synów: 10-letniego Franciszka i 7-letniego Henryka. 6 sierpnia rodzina, jak poinformował dumny tata, powiększyła się o Feliksa.

Aktor cieszy się urokami ojcostwa – ponownie intensywnego za sprawą najmłodszego potomka. Jak dotąd na ogół pokazywał fanom rodzinną sielankę. Wyjątkowo urocze było zdjęcie, na którym tulił nóżki synka.

Prawdziwy baby boom. One zostaną mamami

Tym razem w zabawny sposób daje do zrozumienia, że życie z maleństwem potrafi dać w kość. Pokazał zdjęcie z domowych pieleszy z żoną i synem. Miny szczęśliwych, ale lekko zmęczonych rodziców mówią wszystko, ale aktor zdecydował się podsumować je komentarzem "spaliśmy trzy godziny".

d4hok33

Rodzice malców mogą zrozumieć przewrotny humor zawarty we wpisie i zdecydowanie mogą się utożsamić z sytuacją. Doskonale wiedzą, że każda chwila snu jest na wagę złota!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d4hok33

Podziel się opinią

Share
d4hok33
d4hok33