Trwa ładowanie...

Mick Jagger zabrał kardiologa na trasę koncertową The Rolling Stones

Mick Jagger dwa miesiąc temu przeszedł operację serca. Wraz z resztą zespołu The Rolling Stones ruszył w trasę koncertową, na którą zabrał kardiologa

Mick Jagger zabrał kardiologa na trasę koncertową The Rolling StonesŹródło: ONS.pl
dd7b018

Mick Jagger zabrał kardiologa na trasę koncertową The Rolling Stones

Mick Jagger powrócił na scenę dwa miesiące po operacji serca ratującej jego życie. Muzyk jednak musiał zabrać ze sobą kardiologa, który czuwa na zapleczu na każdym z występów The Rolling Stones.

Amerykańska część trasy No Filter została opóźniona ze względu zabieg Jaggera. Artysta jednak zaskoczył lekarzy i jego rekonwalescencja przebiegła znacznie szybciej niż oczekiwano, a koledzy z zespołu określili Micka mianem “nadczłowieka”.

The Rolling Stones powrócili na scenę 21 czerwca w Chicago, jednak wyspecjalizowany kardiolog musiał być w odległości kilku metrów od artystów, ze względu na wymagania ubezpieczeniowe.

dd7b018

“Lekarz zawsze był obecny na trasie koncertowej The Rolling Stones, jest to warunek każdej większej trasy, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę wiek członków zespołu. Tym razem Mick jest świeżo po operacji serca, dlatego wymagana jest obecność kardiologa, specjalnie dla niego. Firma ubezpieczeniowa domaga się tego na wypadek jakieś tragicznej sytuacji” - informuje zagraniczny serwis Daily Mail.

Na sobotnim koncercie w Chicago Jagger udowodnił, że pomimo zaawansowanego wieku, nadal jest młody duchem. Publiczność w mieście była zachwycona.

Mick Jagger zaledwie dwa lata temu doczekał się kolejnego potomka. Jego 22-letnia partnerka urodziła mu syna.

dd7b018
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dd7b018