Miesiąc miodowy w Kołobrzegu. Bujakiewicz nie pierwszy raz gości w tym hotelu

Nowożeńcy pojechali z Poznania do nadmorskiego Hotelu Aquarius SPA w Kołobrzegu. Fani Katarzyny Bujakiewicz powinni kojarzyć to miejsce z nietypowych zdjęć, na których aktorka wylegiwała się w białej pościeli na plaży.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katarzyna Bujakiewicz i Piotr Maruszewski po ponad 10 latach znajomości wzięli ślub
Katarzyna Bujakiewicz i Piotr Maruszewski po ponad 10 latach znajomości wzięli ślub (ONS.pl)
WP

Bujakiewicz zamieściła na Instagramie fotkę z miesiąca miodowego, który rozpoczął się w kołobrzeskim hotelu. Aktorka już wcześniej gościła w tym obiekcie, na co wskazują zdjęcia wrzucone w lutym, a wcześniej w sierpniu 2016 r.

WP

Przypomnijmy, że w styczniu 2016 media obiegła wiadomość, że zaręczyła się z swoim partnerem - Piotrem Maruszewskim. Niedługo potem aktorka potwierdziła oficjalnie te doniesienia, a prasa zaczęła spekulować, jak będzie wyglądała ślubna uroczystość gwiazdy.

Chociaż wielu wydawało się, że para niedługo się pobierze, a w mediach pisano nawet o tym, że córka gwiazdy również marzy o ślubie rodziców, oni nie zdradzali swoich planów. W końcu zaskoczyli wszystkich sekretnym ślubem. Fotka z hasztagiem #justmarried pojawiła się na Instagramie aktorki w niedzielę, 11 marca.

WP

Mąż gwiazdy jest od niej o 2 lata młodszy. Poznali się, gdy Bujakiewicz przed ponad dekadą kupowała mieszkanie w Poznaniu. Od tamtej pory są razem.

WP

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

WP
Polub WP Gwiazdy
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP