Trwa ładowanie...
d16jsa0
News

Miesiąc temu zmarła Kora. Jej synowa zdobyła się na wzruszający gest

Synowa Kory w wyjątkowy sposób postanowiła uczcić śmierć teściowej. Na instagramowym koncie Kasi Zielonki pojawiło się nieznane dotąd zdjęcie liderki Maanamu z wnukiem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kora
Kora (Facebook.com)
d16jsa0

Kora odeszła w sobotę 28 lipca 2018 r. w wieku 67 lat, w swoim domu na Roztoczu. Byli przy niej rodzina i przyjaciele. Ostatnie 5 lat życia gwiazda zmagała się z chorobą nowotworową. Synowa Kory, Katarzyna Zielonka, postanowiła w wyjątkowy sposób uczcić miesięcznicę śmierci wokalistki. Opublikowała zdjęcie Olgi Sipowicz z wnukiem.

ZOBACZ TAKŻE: Rodzina, artyści i fani pożegnali Korę. "Umarła moja rockowa matka"

- To już miesiąc... tęsknimy - napisała Kasia Zielonka pod zdjęciem na Instagramie.

Na archiwalnym zdjęciu widzimy uśmiechniętą Korę z jej kilkuletnim wnukiem. Chłopiec był bardzo blisko z babcią. Mówiło się nawet, że Leon Jazon był jej oczkiem w głowie.

Nie tylko zdjęcie, ale także opis dodany przez synową Kory wzruszył niejednego internautę. Pod fotografią pojawiło się wiele komentarzy, w których użytkownicy wspominają liderką Maanamu.

d16jsa0

- Pani Olga była cudowną kobietą,

- Była chyba Babcią inną niż wszystkie... - czytamy.

Kora została pochowana 8 sierpnia na warszawskich Powązkach. Ikona polskiego rocka zostawiła po sobie pustkę, z którą mierzą się do dzisiaj jej najbliżsi.

d16jsa0

Podziel się opinią

Share
d16jsa0
d16jsa0