Trwa ładowanie...

Mikołaj Krawczyk z małą córeczką na spacerze. Przedstawił ją swoim synom

Mikołaj Krawczyk robi wszystko, by udowodnić, że jest dobrym ojcem. Aktor stara się zrekompensować po aferze z niepłaceniem alimentów.

Share
Mikołaj Krawczyk z małą córeczką na spacerze. Przedstawił ją swoim synom
Źródło: East News, fot: East News
dlapqg4

Mikołaj Krawczyk i Aneta Zając od czasu rozwodu widywali się już tylko w sądzie. Przypomnijmy, że rodzice bliźniaków nie mogli dojść do porozumienia głównie w kwestii alimentów. Aktorka po rozstaniu została z dwójką dzieci i ledwo wiązała koniec z końcem. Na szczęście ze względu na dobro dzieci z czasem udało im się wypracować kompromis i dziś utrzymują poprawne stosunki. Krawczyk stara się być dobrym ojcem i spędza sporo czasu z synami. Niedawno ośmioletni Robert i Michał wybrali się z tatą na spacer i... poznali swoją młodszą siostrę.

W marcu Mikołajowi Krawczykowi i jego żonie Sylwii Juszczak urodziła się córeczka i w końcu nadarzyła się okazja, by synowi aktora mogli ją poznać. Krawczyk zabrał trójkę swoich pociech na wycieczkę po pałacu w Wilanowie.

dlapqg4

- Książęta wjechały na książęce dukty i ogrody - napisał na Instagramie.

Co ciekawe Sylwia Juszczak też ma dwóch synów z pierwszego małżeństwa z Tomaszem Pągowskim. Teraz wszyscy razem tworzą patchworkową rodzinę.

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
dlapqg4

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dlapqg4
dlapqg4