ycipk-3ir24y

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska rozstali się? "Nigdy nie czuł się dobrze jako singiel"

Na temat nowego związku w show-biznesie rozpisywały się wszystkie media. Dziś o Mikołaju Roznerskim i Adrianie Kalskiej znów jest głośno. Tygodnik twierdzi, że się rozstali.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
To już koniec?
To już koniec? (East News, Fot: East News)
ycipk-3ir24y

Mikołaj Roznerski na początku minionego roku opublikował zdjęcie splecionych dłoni. Już wtedy zaczęto snuć domysły, że 35-letni aktor jest szczęśliwie zakochany.

ZOBACZ TAKŻE: Roznerski dementuje plotki o kryzysie w związku. "Wstajemy i razem jedziemy do pracy"

ycipk-3ir24y

- Z Adrianą znamy się już dłuższy czas. Znaliśmy się jeszcze zanim spotkaliśmy się na planie "M jak miłość". Nasza historia tak się rozwijała, rozwijała, aż po prostu rozwinęła się do tego momentu, w którym jesteśmy teraz - mówił w rozmowie z "Super Expressem".

Z biegiem czasu na temat nowego związku w show-biznesie wiadomo było coraz więcej. Kalska i Roznerski nie szczędzili sobie czułości w mediach społecznościowych i pokazywali się na imprezach branżowych. Aktor w wywiadach zapewniał, że mają poważne plany na przyszłość i dementował wszystkie plotki.

Czyżby? Jeden z periodyków donosi jednak, że w relacji między Adrianą Kalską a Mikołajem Roznerskim wkradł się kryzys. I to poważny.

- Mikołaj zalogował się na popularnym portalu randkowym. Nigdy nie czuł się dobrze jako singiel i nie wyobraża sobie samotnych wieczorów. Dlatego znów zaczął umawiać się na randki - zdradził znajomy pary w "Na Żywo". Nikt jednak nie odniósł się do tych rewelacji.

ycipk-3ir24y

Czy to już definitywny koniec ich związku?

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3ir24y

ycipk-3ir24y
ycipk-3ir24y