Trwa ładowanie...
d4f4i48

Milena Lewandowska pochwaliła się rodzinną sesją zdjęciową. Tak wygląda siostra Roberta Lewandowskiego

Na temat życia prywatnego Roberta Lewandowskiego wiadomo tyle, co nic - oczywiście poza tym, co sportowiec i jego żona pokazują w sieci. Ostatnio w mediach zrobiło się głośno o jego siostrze Milenie. Niedawno kobieta poinformowała, że spodziewa się dziecka. Sieć obiegła rodzinna sesja zdjęciowa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Siostra Roberta Lewandowskiego wyczekuje narodzin dziecka. Milena Lewandowska pokazała zdjęcie
Siostra Roberta Lewandowskiego wyczekuje narodzin dziecka. Milena Lewandowska pokazała zdjęcie (ONS)
d4f4i48

Anna i Robert Lewandowscy mogą pochwalić się nie tylko imponującymi osiągnięciami w życiu zawodowym i sportowym. Razem tworzą jedną z najbardziej podziwianych rodzin w Polsce. Małżeństwo od kilku tygodni przeżywa chwile radości. Niedawno na świat przyszła siostra ich trzyletniej córki Klary, Laura. Dziewczynki będą miały urodziny dwa dni po sobie. Starsza z sióstr przyszła na świat 4, a młodsza 6 maja.

Teraz radosny czas w życiu czeka siostrę piłkarza, Milenę Lewandowską.

W ŁÓŻKU Z OSKAREM. Maryla Rodowicz: Zawsze zakochiwałam się nieszczęśliwie

Milena Lewandowska i jej mąż Radosław mają 6-letniego syna Leona, którego ojcem chrzestnym jest Robert Lewandowski. Kobieta pochwaliła się rodzinną sesją zdjęciową.

d4f4i48

"Rodzinny portret z moimi dziećmi" - czytamy we wpisie.

Kim jest Milena Lewandowska?

Milena Lewandowska-Miros to starsza siostra Roberta Lewandowskiego. Kobieta unika blasku fleszy i show-biznesowego splendoru. 35-latka jest byłą zawodniczką w siatkarskiej drużynie AZS Politechniki Warszawskiej. Karierę odstawiła jednak na dalszy plan, gdy założyła rodzinę.

W 2014 roku Milena Lewandowska wyszła za mąż za Radka Mirosa - właściciela odzieżowej marki Signor Leone.

Z ciekawostek, Milena Lewandowska-Miros przyjaźni się z Anną Lewandowską. Uczestniczy w jej zajęciach fitness. Była też na jej obozie Camp by Ann. Na zajęciach zapoznała się m.in. z Dominiką Grosicką i Martą Glik.

d4f4i48

Podziel się opinią

Share
d4f4i48
d4f4i48